Trwa ładowanie...

Kelnerka rzuciła nim o ścianę. Należało mu się

W Georgii, w Stanach Zjednoczonych policja aresztowała mężczyznę po tym, jak złapał kelnerkę za pośladki, a ona rzuciła nim o ścianę. Wszystko zostało nagrane na kamerach.
Share
Cała sytuacja została nagrana przez monitoring restauracji
Cała sytuacja została nagrana przez monitoring restauracjiŹródło: Youtube.com
dhsn9wh

Emelia Holden zdecydowanie potrafi stanąć w swojej obronie. Kiedy przechodzący obok niej klient złapał ją za tyłek, nie zastanawiała się ani sekundy. Natychmiast się odwróciła, złapała delikwenta za koszulkę i uderzyła nim o ścianę. Potem głośno dała mu do zrozumienia, co sądzi na temat takiego zachowania.

Wszystko zostało uwiecznione przez kamery, więc jak tylko przyjechała wezwana przez obsługę policja, bez wahania go aresztowała. Ryan Cherwinski z Florydy, został wtrącony do aresztu na dwie noce i wyszedł za kaucją w wysokości ok. 9 300 zł.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

"Chcę, żeby kobiety na całym świecie wiedziały, że stawanie we własnej obronie jest okay" - powiedziała bohaterka nagrania gazecie The Independent - "Masz pełne prawo nosić to, co chcesz i z całą pewnością masz pełne prawo bronić siebie."

Kobieta otrzymała ogromne wsparcie od internautów na całym świecie. Wiele innych osób podzieliło się w sieci podobnymi doświadczeniami i gratulowało kelnerce odwagi.

dhsn9wh

Według ubiegłorocznego Raportu Fundacji na rzecz Równości i Emancypacji STER ponad 52 proc. Polek doświadczyło molestowania w miejscu pracy lub w szkole. Niestety w Polsce wciąż jest to temat tabu. W zeszłym roku zaledwie 9 kobiet wniosło do sprawę o odszkodowanie w związku z molestowaniem seksualnym, jako jedną z form dyskryminacji w miejscu pracy do sądu rejonowego. Tak mówią statystyki serwisu DanePubliczne.gov.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz również:
Ksiądz oskarżony o molestowanie ośmiu dziewczynek z wyrokiem. Duchowny nie pójdzie do więzienia
Molestował kobiety. Gdy zobaczył swój portret pamięciowy, ukrył się na działkach

dhsn9wh

Podziel się opinią

Share
dhsn9wh
dhsn9wh