GwiazdyKim jest żona Agustina Egurroli? Łączy ich wspólna pasja

Kim jest żona Agustina Egurroli? Łączy ich wspólna pasja

Agustin Egurrola
Agustin Egurrola

02.01.2021 16:55, aktual.: 03.03.2022 02:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agustin Egurrola pochwalił się, że jest już po ślubie! Juror "Mam talent" długo trzymał w tajemnicy związek z piękną brunetką. Kim jest Diana, jego ukochana? Okazuje się, że nowożeńcy mają ze sobą wiele wspólnego.

Agustin Egurrola zaskoczył swoich fanów, gdy niespodziewanie na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcia ze swojego ślubu! Choć pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się w mediach 31 grudnia, to dopiero dwa dni później tancerz potwierdził wieści. Okazuje się, że były juror "Mam talent" i "You Can Dance" już kilka miesięcy temu poślubił piękną brunetkę, z którą podobno spotykał się przez ponad rok. Związek udało mu się utrzymać w tajemnicy aż do momentu, gdy ogłosił, że zawarli związek małżeński.

Kim jest żona Agustina Egurroli?

Piękna wybranka Agustina Egurroli ma na imię Diana. Tak jak jej mąż, uwielbia tańczyć, podobno pracowali razem w jego szkole tańca "Egurrola Dance Studio". Jest też instruktorką fitness. Żona choreografa chce trzymać się z dala od show-biznesu, z pewnością dlatego jej konta w mediach społecznościowych są prywatne.

"Teraz już nie sam wchodzę w ten nowy rok. Razem możemy wszystko! Teraz już zawsze razem! Teraz DIANA & AGUSTIN! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy!" - napisał na Instagramie rozemocjonowany Agustin.

Związek z Niną Tyrką

To nie pierwszy poważny związek Agustina. Wcześniej choreograf przez wiele lat był związany z tancerką Niną Tyrką. Oboje stronili od blasku fleszy i nie obnosili się ze swoim uczuciem w mediach. W 2008 roku przyszła na świat ich córka Carmen. W 2015 roku w mediach pojawiła się informacja, że Nina i Agustin rozstali się. Podobno powodem rozpadu ich związku miał być pracoholizm Egurroli, przez który zbyt mało czasu poświęcał rodzinie. Choć początkowo mówiło się, że nie rozeszli się w dobrej atmosferze, to z czasem udało im się dojść do porozumienia i dziś żyją w zgodzie, dzieląc się opieką nad córką.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)