Trwa ładowanie...

Klara Lewandowska z rodzicami na wakacjach. "Piękna, szczęśliwa rodzinka"

Choć Anna i Robert Lewandowscy to jedno z najbardziej znanych małżeństw w Polsce, często starają się pokazać, że wcale tak bardzo nie różnią się od reszty ludzi. Tym razem podzielili się zdjęciem z wakacji, na którym ich córka śmiało idzie przed siebie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Klara urodziła się w maju zeszłego roku
Klara urodziła się w maju zeszłego rokuŹródło: Instagram.com, Fot: Anna Lewandowska
drjhf7c

Zdjęcie zostało udostępnione przez Roberta Lewandowskiego w jego mediach społecznościowych. Widać na nim jego żonę Annę, która ubrana jest w kolorowe spodenki i czarną bluzkę. Obok niej jest piłkarz, a przed nimi stoi ich córka Klara. "To piękne uczucie patrzeć jak dzieci idą przez świat z pewnością siebie. Kocham" - napisał Robert w opisie zdjęcia.

Obserwatorzy piłkarza zachwycili się rodzinnym zdjęciem z Dubaju. "Jesteście przecudowni", "piękna, szczęśliwa rodzinka" czy "ślicznie wyglądacie razem" to jedne z wielu komentarzy, które znalazły się pod fotografią. Choć znaleźli się też tacy fani, którym rodzinne zdjęcia się nie podobają i chcieliby zobaczyć w końcu twarz dziecka. "Bardzo Was szanuje za to co osiągnęliście i co dajecie innym ludziom. Ale zdjęcia pleców Klary są już nudne" - napisał jeden z obserwatorów.

    Instagram.com
Źródło: Instagram.com, Fot: Robert Lewandowski

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

drjhf7c

Podziel się opinią

Share
drjhf7c
drjhf7c