Blisko ludziKlaudia El Dursi broni Andrzeja Dudy. "Dla mnie super opcja"

Klaudia El Dursi broni Andrzeja Dudy. "Dla mnie super opcja"

Klaudia El Dursi broni Andrzeja Dudy. "Dla mnie super opcja"
Źródło zdjęć: © ONS
02.04.2020 09:23, aktualizacja: 02.04.2020 12:08

Klaudia El Dursi niedawno zaliczyła swój debiut w aplikacji Tik Tok. Przyznaje, że nie spodziewała się tak wciągającej zabawy. Jeszcze bardziej była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że swoje konto ma tam również prezydent Andrzej Duda.

Prezenterka niedawno wróciła do Polski po dwóch miesiącach spędzonych na Bali, gdzie nagrywała nowy sezon programu "Hotel Paradise". Zgodnie z zaleceniami celebrytka poddała się domowej kwarantannie.

Klaudia El Dursi o Andrzeju Dudzie

Modelka przyznaje, że te 2 tygodnie wykorzystuje na odpoczynek i dobrą zabawę. Nadmiar czasu postanowiła spożytkować, nagrywając filmiki w popularnej aplikacji Tik Tok. Uznała to za świetną rozrywkę, ale przyznała, że tworzenie filmików zajmuje dużo czasu, co było dla niej zaskoczeniem.

Równie bardzo zdziwiła się, gdy usłyszała, że konto w popularnej aplikacji ma również głowa naszego państwa Andrzej Duda. "Nie wiedziałam, że on dołączył do Tik Toka, ale ogólnie super! Trzeba znajdować sobie jakieś sposoby na umilenie czasu czy odstresowanie. Nie wiem, co tam nagrał, czy było to coś z przekazem, czy dla zabawy, ale ogólnie super" – skomentowała w rozmowie z serwisem Pomponik.

Klaudia El Dursi wychodzi z założenia, żeby nie szufladkować ludzi ze względu na wiek czy status. "Nie powinno się kategoryzować, że do jakiegoś wieku, czy do jakiegoś stanowiska wypada, a od jakiegoś nie. Dla mnie super opcja" – dodała.

Pierwszy filmik Andrzeja Dudy obejrzało ponad trzy miliony internatów. Prezydent zachęcał w nim do e-sportu i udziału w konkursie "Grarantana Cup".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta