UrodaKochasz pizzę hawajską? Teraz możesz mieć pomadkę o jej smaku

Kochasz pizzę hawajską? Teraz możesz mieć pomadkę o jej smaku

Kochasz pizzę hawajską? Teraz możesz mieć pomadkę o jej smaku
Źródło zdjęć: © Fotolia
10.07.2017 21:17, aktualizacja: 01.03.2022 13:13

Pizza hawajska to najbardziej kontrowersyjna z pizz. Ser, szynka i ananas mają miliony zarówno fanów, jak i antyfanów na całym świecie. Naprzeciw zamiłowaniu tych pierwszych do owocowo-mięsnej kompozycji wyszła Pizza Hut i stworzyła balsam ochronny do ust o smaku i zapachu kultowego placka.

Produkt powstał na bazie olejku z bazylii, naturalnego wyciągu z ananasa oraz dymu wędzarniczego. Na razie był dostępny jedynie w sieci pizzerii z okazji Międzynarodowego Dnia Pocałunku, jednak produkt cieszył się tak dużym powodzeniem, że bardzo prawdopodobne, iż trafi do regularnej sprzedaży.

Nikogo nie dziwią dziś kosmetyki o zapachu gumy do żucia, czekolady czy owoców, ale jakiś czas temu sieciówka KFC wypuściła na rynek krem do opalania o zapachu... smażonego kurczaka. Pizza Hut natomiast ma już na swoim koncie podobną akcję, podczas której zaserwowała konsumentom perfumy o zapachu pizzy.

Można zastanawiać się, kto chciałby pachnieć tego typu żywnością, ale po co? To definitywnie produkty skierowane do prawdziwych fanatyków przysmaków, bądź do konsumentów żądnych oryginalnych woni. "Pizzowa" pomadka powinna przypaść im do gustu.

Obraz
© Materiały prasowe