GwiazdyKogo obwinia Magdalena Cielecka?

Kogo obwinia Magdalena Cielecka?

Kogo obwinia Magdalena Cielecka?
Źródło zdjęć: © AKPA

18.04.2012 15:44, aktual.: 18.04.2012 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Cielecka zagra w drugim sezonie serialu "Bez tajemnic".

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu HBO "Bez tajemnic". Potrwają one do końca lipca. W produkcji ponownie występują Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat. Na terapiach pojawią się nowi bohaterowie, m.in. Natalia - bezdzietna, prawie czterdziestoletnia singielka, która zbliża się do momentu, w którym biologia uniemożliwia jej poczęcie dziecka.

Żałuje, że kiedyś usunęła ciążę, a odpowiedzialnością za tamtą decyzję obciąża swego dawnego terapeutę - Andrzeja (Jerzy Radziwiłowicz). W rolę Natalii wcieli się Magdalena Cielecka.

Do ekipy reżyserskiej, obok Anny Kazejak i Jacka Borcucha, dołączył Marek Lechki (Erratum, Moje miasto, Astronom). Szefem zespołu scenariuszowego pozostaje Przemek Nowakowski.

Przypomnijmy, że bohaterem serialu jest właśnie psychoterapeuta Andrzej Wolski (Radziwiłowicz). Każdego dnia przyjmuje swoich pacjentów, którzy zwierzają się ze swoich najskrytszych przeżyć, doświadczeń, czarnych myśli. Każda postać to oddzielna, skomplikowana historia.

Premiera drugiego sezonu planowana na jesień 2012 roku.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także