ModaKolor lakieru do paznokci na lato

Kolor lakieru do paznokci na lato

Kolor lakieru do paznokci na lato
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Deborah Lippmann,Unistella,cnd_italia,cndworld

21.03.2018 20:59, aktual.: 25.04.2018 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szukasz ciekawego koloru lakieru do paznokci na lato? A może bezbarwny? Wbrew pozorom daje wiele możliwości stylizacji paznokci, a w nadchodzącym sezonie przezroczystość będzie stanowiła jeden z głównych trendów.

Bezbarwny lakier do paznokci na lato

Bezbarwny lakier do paznokci na lato może pokrywać całą płytkę i występować bez żadnych dodatków. Taka stylizacja jest bardzo naturalna i swobodna.

Obraz
© Instagram.com | cndworld

Bezbarwny lakier do paznokci na lato - stylizacje

Bezbarwny lakier do paznokci można urozmaicić na wiele sposobów. Pierwszym z nich jest dorysowanie poziomych lub pojedynczych pasków za pomocą specjalnego pisaka. Paznokcie na lato można też otoczyć czarnym konturem lub udekorować kropeczkami.

*Najmodniejsze lakiery do paznokci w przystępnych cenach znajdziesz teraz na WP radarOkazji! *

Przezroczystość bezbarwnego lakieru do paznokci będzie też dobrym tłem dla kolorowych geometrycznych kompozycji, uwzględniających prześwity. Bezbarwne tło będzie ciekawie kontrastować z niewielkimi grafikami na paznokciach w kształcie listków, palm czy serduszek. Dopełniającymi kolorami mogą być: biel, czerń, czerwień, błękit, zieleń, srebro lub złoto. Nałożone na krawędzie paznokci paski w tych barwach będą stanowić alternatywny french manicure.

Obraz
© Instagram.com | cndworld,Unistella,Tamara di Lullo

Następnym sposobem na ten lakier do paznokci na lato jest naklejenie, napisanie lub ułożenie z drutu liter. Ostatni sposób jest najtrudniejszy, ale bardzo efektowny. Można dzięki temu przekazać światu jakąś wiadomość, która będzie składała się z dwóch pięcioliterowych słów (po literze na paznokieć).

Zobacz też więcej modnych kolorów lakierów do paznokci na lato.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także