Trwa ładowanie...
d3gmsk9

Kolor lakieru do paznokci na lato

Szukasz ciekawego koloru lakieru do paznokci na lato? A może bezbarwny? Wbrew pozorom daje wiele możliwości stylizacji paznokci, a w nadchodzącym sezonie przezroczystość będzie stanowiła jeden z głównych trendów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezbarwny lakier nie musi być nudny
Bezbarwny lakier nie musi być nudny (Instagram.com, Fot: Deborah Lippmann,Unistella,cnd_italia,cndworld)
d3gmsk9

Bezbarwny lakier do paznokci na lato

Bezbarwny lakier do paznokci na lato może pokrywać całą płytkę i występować bez żadnych dodatków. Taka stylizacja jest bardzo naturalna i swobodna.

    Instagram.com

Bezbarwny lakier do paznokci na lato - stylizacje

d3gmsk9

Bezbarwny lakier do paznokci można urozmaicić na wiele sposobów. Pierwszym z nich jest dorysowanie poziomych lub pojedynczych pasków za pomocą specjalnego pisaka. Paznokcie na lato można też otoczyć czarnym konturem lub udekorować kropeczkami.

*Najmodniejsze lakiery do paznokci w przystępnych cenach znajdziesz teraz na WP radarOkazji! *

Przezroczystość bezbarwnego lakieru do paznokci będzie też dobrym tłem dla kolorowych geometrycznych kompozycji, uwzględniających prześwity. Bezbarwne tło będzie ciekawie kontrastować z niewielkimi grafikami na paznokciach w kształcie listków, palm czy serduszek. Dopełniającymi kolorami mogą być: biel, czerń, czerwień, błękit, zieleń, srebro lub złoto. Nałożone na krawędzie paznokci paski w tych barwach będą stanowić alternatywny french manicure.

    Instagram.com

Następnym sposobem na ten lakier do paznokci na lato jest naklejenie, napisanie lub ułożenie z drutu liter. Ostatni sposób jest najtrudniejszy, ale bardzo efektowny. Można dzięki temu przekazać światu jakąś wiadomość, która będzie składała się z dwóch pięcioliterowych słów (po literze na paznokieć).

Zobacz też więcej modnych kolorów lakierów do paznokci na lato.

d3gmsk9

Podziel się opinią

Share

d3gmsk9

d3gmsk9