Trwa ładowanie...
Kolor naczyń wpływa na apetyt?

Kolor naczyń wpływa na apetyt?

Kawa w kolorowej filiżance nastroi pozytywnie, a obiad podany w wielobarwnych naczyniach na pewno poprawi humor i jeszcze bardziej umili czas spędzony przy stole.

Share
d29uy8z

Kolory mają bardzo duży wpływ na samopoczucie. Kawa w kolorowej filiżance nastroi pozytywnie, a obiad podany w wielobarwnych naczyniach poprawi humor i jeszcze bardziej umili czas spędzony przy stole. Jak jeszcze kolory naczyń wpływają na nasz apetyt wyjaśnia Łukasz Cieślikowski, ekspert Ambition.

Wnętrze kuchni można zaaranżować zgodnie z najnowszymi trendami, a także wyposażyć ją w sposób elegancji i funkcjonalny, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i dodatki czyli na przykład niezwykle ważną zastawę stołową. Dekoracja stołu wcale nie musi być nudna, jeśli postawimy na kolory i ciekawe wzory.

d29uy8z

Projektanci wnętrz czerpią swoje inspiracje z modowych wybiegów i pierwszych stron gazet. W obecnym sezonie niezwykłą popularnością cieszą się pastelowe kolory oraz wzory. Chcąc urozmaicić kuchenną zastawę warto zastanowić się nad zakupem wielobarwnych naczyń, które nie tylko rozweselą stół, ale także idealnie sprawdzą się podczas letnich posiłków na tarasie czy w ogródku.

Źródło: Newsrm.tv

d29uy8z

Podziel się opinią

Share
d29uy8z
d29uy8z