Trwa ładowanie...

Adam Bodnar może zawsze liczyć na żonę. Kim jest Magdalena Bodnar?

W ostatnim czasie polskie media żyją kontrowersyjnym wyrokiem TK w sprawie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. Sprawa dotyczyła pełnienia wspomnianej funkcji mimo upłynięcia kadencji. Ogłoszenie decyzji wywołało szereg reakcji w sieci i nie tylko. W trudnych chwilach rzecznik może zawsze liczyć na wsparcie ukochanej żony.

Share
Adam Bodnar chroni swoją prywatność.
Adam Bodnar chroni swoją prywatność.Źródło: AKPA, Instagram.com
d1l0vf9

Adam Bodnar został rzecznikiem w 2015 roku i od tego czasu stale wypowiada się w mediach w sprawach dotyczących obecnej sytuacji polityczno-społecznej w kraju. Jednak coraz więcej kontrowersji wywoływał koniec jego kadencji, czyli wrzesień 2020 roku. Zgodnie z przepisami Adam Bodnar pozostał rzecznikiem, ponieważ nie wybrano jego następcy. Jednakże we czwartek 15 kwietnia na wniosek PiS, TK orzekł, że przepis ten jest niekonstytucyjny.

Życie osobiste rzecznika

Rzecznik Adam Bodnar bardzo chroni swoją prywatność i rodzinę. Wiadomo jedynie, że z pierwszego małżeństwa ma dwóch synów. Z kolei 2016 roku z obecną żoną Magdaleną doczekał się trzeciego syna. Swoją wybrankę poznał w 2014 roku i dość szybko wpadli sobie w oko. W wielu wywiadach Bodnar podkreślał, że dzięki ukochanej przeżywał najlepszy czas w swoim życiu.

Adam i Magdalena Bodnarowie wzięli ślub w czerwcu 2016 roku – co roku rzecznik wspomina ważną dla nich datę za pomocą zdjęcia na Instagramie. W innych rozmowach z mediami opowiadał o tym, że zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie żony, szczególnie w najcięższych chwilach. Gdy na niego i jego rodzinę spadł olbrzymi hejt, małżonkowie trzymali się razem.

d1l0vf9

Jednym z naprawdę dramatycznych sytuacji w życiu Bodnara była medialna nagonka TVP Info na nastoletniego syna. Rzecznik praw obywatelskich przyznał wprost, że telewizji publicznej zależało wyłącznie na tym, aby go upokorzyć jako urzędnika, ale nie dał się zaprowadzić w ślepy róg. Ponownie pokazał, że dzięki swojej rodzinie jest w stanie przetrwać i zrobi dla najbliższych wszystko, aby ich w pełni chronić.

Z kolei w wywiadzie dla "Super Expressu' Bodnar opowiedział o tym, jak wygląda jego codzienność: "Niektórzy się z tego śmieją, ale powiem wprost. Oglądam wraz z żoną serial »Na Wspólnej«. [...] Jest to serial, który podąża za zmianami w społeczeństwie i ciekawie pokazuje, co się w nim dzieje".

W 2018 roku Adam Bodnar został uhonorowany Nagrodą Rafto za walkę o praworządność i prawa człowieka. W trakcie przemowy, rzecznik bezpośrednio zwrócił się do żony: "Chciałbym podziękować mojej żonie, Magdalenie. Nie możesz dobrze pełnić roli ombudsmana w tak trudnych czasach, nie mając przy tym ogromnego wsparcia ze strony kochających osób".

d1l0vf9

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Sławomir Broniarz o powrocie do szkół. Uzależnia go od szczepień

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1l0vf9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l0vf9
d1l0vf9