Trwa ładowanie...

Kontrakty Weroniki Rosati. Aktorka mogła stracić ponad pół miliona złotych

Jak podaje "Fakt", Weronika Rosati, która wyznała, że była ofiarą przemocy domowej, mogła stracić bardzo dużo pieniędzy. "Ostatnio aż 7 firm zrezygnowało z rozmów o luźniejszej formie współpracy" – informuje dziennik.

Share
Kontrakty Weroniki Rosati. Aktorka mogła stracić ponad pół miliona złotych
Źródło: ONS.pl
d2xczos

Wszystko wskazuje na to, że głośny wywiad Weroniki Rosati, jakiego udzieliła "Wysokim Obcasom", kosztował gwiazdę nie tylko wiele emocji, ale także i pieniędzy. Jak donosi "Fakt", aktorka, która wyznała, że była ofiara przemocy domowej, mogła stracić nawet kilkaset tysięcy złotych.

"Weronika straciła szansę na podpisanie 3 kontraktów reklamowych. Ale to nie wszystko. Ostatnio aż 7 firm zrezygnowało z rozmów o luźniejszej formie współpracy. Weronika szacuje, że przez to może stracić 660 tysięcy złotych" – czytamy.

d2xczos

Sprawę skomentował Adam Miecznikowski z firmy Publicis. Specjalista uważa, że szczególnie wrażliwe na wyznanie Rosati mogły być marki, które opierają swoją komunikację na tradycyjnych wartościach. Podkreśla, że tego typu firmy nie lubią skandali.

"Wyobrażam sobie jednak, że Weronika zdobędzie nowe kontrakty. Mogą pojawić się marki, które będą chciały wspierać kobiety odważne i samodzielne. Takie marki będą lansować nowy wzorzec do naśladowania - kobiety, które w życiu osiągają to co chcą, a nie tylko, to co społeczeństwo chce im dać" – tłumaczy Miecznikowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

d2xczos

Podziel się opinią

Share
d2xczos
d2xczos