WP

Kontrakty Weroniki Rosati. Aktorka mogła stracić ponad pół miliona złotych

Jak podaje "Fakt", Weronika Rosati, która wyznała, że była ofiarą przemocy domowej, mogła stracić bardzo dużo pieniędzy. "Ostatnio aż 7 firm zrezygnowało z rozmów o luźniejszej formie współpracy" – informuje dziennik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati oskarżyła Roberta Śmigielskiego o przemoc
Weronika Rosati oskarżyła Roberta Śmigielskiego o przemoc (ONS.pl)
WP

Wszystko wskazuje na to, że głośny wywiad Weroniki Rosati, jakiego udzieliła "Wysokim Obcasom", kosztował gwiazdę nie tylko wiele emocji, ale także i pieniędzy. Jak donosi "Fakt", aktorka, która wyznała, że była ofiara przemocy domowej, mogła stracić nawet kilkaset tysięcy złotych.

"Weronika straciła szansę na podpisanie 3 kontraktów reklamowych. Ale to nie wszystko. Ostatnio aż 7 firm zrezygnowało z rozmów o luźniejszej formie współpracy. Weronika szacuje, że przez to może stracić 660 tysięcy złotych" – czytamy.

WP

Sprawę skomentował Adam Miecznikowski z firmy Publicis. Specjalista uważa, że szczególnie wrażliwe na wyznanie Rosati mogły być marki, które opierają swoją komunikację na tradycyjnych wartościach. Podkreśla, że tego typu firmy nie lubią skandali.

"Wyobrażam sobie jednak, że Weronika zdobędzie nowe kontrakty. Mogą pojawić się marki, które będą chciały wspierać kobiety odważne i samodzielne. Takie marki będą lansować nowy wzorzec do naśladowania - kobiety, które w życiu osiągają to co chcą, a nie tylko, to co społeczeństwo chce im dać" – tłumaczy Miecznikowski.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP