GwiazdyKrólowa Elżbieta II powitała Borisa Johnsona. Uwagę zwróciło coś innego

Królowa Elżbieta II powitała Borisa Johnsona. Uwagę zwróciło coś innego

Królowa Elżbieta II powitała Borisa Johnsona. Uwagę zwróciło coś innego
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
26.07.2019 10:41

Boris Johnson jako nowo przyjęty premier Wielkiej Brytanii odwiedził królową Elżbietę II. To spotkanie oznacza symboliczną akceptację Jej Wysokości. Ale dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej ważniejszy okazał się drugi plan.

Boris Johnson i królowa Elżbieta II

#

Dla niego to musiało być stresujące, dla niej – niekoniecznie. Boris Johnson debiutuje w roli premiera Wielkiej Brytanii, kiedy z punktu widzenia królowej to 15 już raz, kiedy przyjmuje szefa brytyjskiego rządu. Niezmienne jest miejsce, gdzie robi to za każdym razem – to jeden z pokojów Pałacu Buckingham.
To, co jednak teraz przyciągnęło wzrok – poza nieułożoną blond czupryną Johnsona – są zdjęcia wnuczków Williama i Harry'ego z żonami.

Królowa Elżbieta II – babcia

#

Na zdjęciach ze spotkania Elżbiety II z nowym premierem łatwo dostrzec ramki z portretami bliskich jej osób. I to mimo że częściowo zasłaniają je krzesła.
Najpierw widzimy fotografię przedstawiającą Harry'ego i Meghan chwilę po zaręczynach. Za nią stoi większe, słynne zdjęcie Williama i Kate z momentu, gdy ogłosili, że się pobiorą. Na stole królowej znajduje się również portret braci w mundurach wojskowych. Elżbieta II poza tym, że jest królową, jest też zwykłą, dumną z wnuków babcią.

Obraz
© Getty Images

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Słyszeliście o takich historiach? Piszcie do nas przez formularz dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także