GwiazdyMeghan Markle i Książę Harry zapoznali Archiego z Jane Goodall

Meghan Markle i Książę Harry zapoznali Archiego z Jane Goodall

Meghan Markle i Książę Harry zapoznali Archiego z Jane Goodall
Źródło zdjęć: © Getty Images
Dominika Czerniszewska
24.07.2019 07:51, aktualizacja: 24.07.2019 09:14

Meghan Markle i książę Harry przedstawili Archiego swojej idolce doktor Jane Goodall, która jest znaną badaczką. Zaprosili ją do domu Frogmore Cottage, gdzie kobieta przytuliła się do pięciotygodniowego chłopca.To spotkanie miało być tajemnicą.

Meghan Markle i Książę Harry spotkali się z Jane Goodall

W zeszłym miesiącu Jane Goodall zatrzymała się w Frogmore Cottage, aby zobaczyć się z księciem Harrym przed światowym spotkaniem przywódców "Roots & Shoots". Słynna badaczka poznała małego Archiego, który od razu skradł jej serce. "Jest bardzo słodki i delikatny" - powiedziała, przytulając go do siebie. Okazało się, że ta wizyta miała być tajemnicą, ale badaczka nie umiała dochować sekretu. Księżna Sussexu jest wielka fanką Goodall. "Była moja idolką od dziecka. Bohaterką, której oddaję część" - powiedziała w rozmowie z "People"

Natomiast we wtorek znana na całym świecie doktor Jane Goodall przywitała księcia Harry'ego na spotkaniu "Roots & Shoots". Kobieta przez 30 lat prowadziła obserwacje szympansów w ich naturalnym środowisku. Kiedy książę przyjechał, Goodall zapytała, czy pamięta powitanie szympansa, którego go nauczyła. Po czym odegrali scenkę. Badaczka wierzy, że zainteresowanie księcia Harry'ego jej programem zachęci młodych ludzi do poprawy jakości życia, społeczności i lokalnej fauny.

Źródło: people.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta