Trwa ładowanie...

Krystyna Demska - Olbrychska znała sekrety rodziny Krawczyków. - To jest intymna i przykra sprawa

Choć od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już kilka tygodni, w mediach wciąż jest głośno o konflikcie żony piosenkarza i jego jedynego syna. Teraz na ten temat wypowiedziała się Krystyna Demska-Olbrychska, która jest przyjaciółką rodziny.

Krystyna Demska - OlbrychskaKrystyna Demska - OlbrychskaŹródło: AKPA
d475n1u
d475n1u

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wyciągnęła na światło dzienne rodzinne tajemnice. Okazuje się, że relacja gwiazdora z jego synem był bardzo skomplikowana. W komentarzach pod artykułami o Krzysztofie Juniorze roi się od przykrych komentarzy na temat wdowy po muzyku. Nieco więcej światła na sprawę rzuciła Krystyna Demska - Olbrychska.

Spór o spadek

Najwięcej kontrowersji w ostatnich dniach wzbudza kwestia spadku po Krzysztofie Krawczyku. Dziennikarze dotarli do informacji, że cały majątek gwiazdora przypadnie w udziale wdowie. Reporterzy "Uwagi" postanowili przyjrzeć się sytuacji materialnej jedynego syna muzyka. Z ich obserwacji wynika jasno, że Krzysztof Junior żyje w fatalnych warunkach, brakuje mu pieniędzy na podstawowe potrzeby. Tymczasem Ewa Krawczyk zaciekle walczy o to, by sprawa podziału spadku po muzyku była załatwiona "po cichu" i twierdzi, że jedyny syn wokalisty ma złych doradców.

Wszyscy zastanawiają się, co było kością niezgody między Krzysztofem Juniorem z jego macochą. Nieco więcej światła na sprawę rzuca przyjaciółka rodziny Krystyna Dembska - Olbrychska.

"Jak ktoś nie był w środku rodziny, nic nie wie"

Okazuje się, że relacje Krzysztofa Juniora z synem mogły być dużo bardziej zawiłe, niż komukolwiek mogłoby się wydawać. Krystyna Dembska - Olbrychska znała rodzinę Krawczyków lepiej niż ktokolwiek inny:

d475n1u

- Ja i Daniel przyjaźniliśmy się z Krzysztofem. Bardzo często rozmawialiśmy o tym, ale nie będziemy udzielać żadnych informacji. To jest tak intymna i przykra sprawa, że nie można tego komentować z zewnątrz. Także przepraszam, ale nie mogę nic powiedzieć - powiedziała kobieta w rozmowie z "Faktem".

Czy kiedykolwiek dowiemy się, jakie fakty z przeszłości wpłynęły na zawiłą historię rodziny Krawczyków?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Ksiądz mówił podczas komunii o klapsach. Dr Piotrowska i o. Gużyński komentują

d475n1u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d475n1u