Trwa ładowanie...
dx85ksk

Krystyna Janda na premierze "Słodkiego końca lata". To nowy film Jacka Borcucha

Krystyna Janda pojawiła się na premierze filmu "Słodki końca lata". Produkcję Jacka Borcucha poza Krystyną Jandą obejrzało wiele innych gwiazd, m.in. Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Janda ma 66 lat
Krystyna Janda ma 66 lat (ONS.pl)
dx85ksk

Nowy film Jacka Borcucha

Za nami polska premiera najnowszego filmu Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia". Reżyser ma na swoim koncie takie filmy jak "Nieulotni” i "Wszystko, co kocham”, który był polskim kandydatem do Oscara 2011. Film nominowany był w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego

ONS.pl

Wszystko wskazuje na to, że "Słodki Koniec dnia” z Krystyną Jandą ma szanse na ogromny sukces. Film doceniony został już na kilku zagranicznych festiwalach, m.in. na amerykańskim festiwalu Sundance. Impreza uznawana jest za jeden z najważniejszych festiwali kina niezależnego.

ONS.pl

Krystyna Janda zagrała noblistkę

Krytykom szczególnie spodobała się rola Krystyny Jandy, która wcieliła się w rolę noblistki Marii Linde. Kobieta wygłosiła wywołującą skandal mowę. Krystyna Janda w Sundance uhonorowana została nagrodą dla najlepszej aktorki. Scenariusz do filmu wspólnie z Jackiem Borcuchem napisał Szczepan Twardoch.

dx85ksk

"W scenariuszu filmu Borcucha podobało mi się postawienie tylu pytań, otworzenie tylu tematów, problemów, pozostawionych do rozsądzenia widzowi" – mówiła Krystyna Janda w rozmowie z polskim magazynem "Vogue".

ONS.pl

Kasia Smutniak wystąpiła u boku Krystyny Jandy

U boku Krystyny Jandy wystąpiła Kasia Smutniak. Mieszkająca we Włoszech aktorka i modelka, zagrała córkę noblistki, która odwiedza matkę wraz z dwójką swoich dzieci.

dx85ksk

Gwiazdy na premierze "Słodki koniec dnia"

Na polskiej premierze filmu, jaka odbyła się w warszawskim kinie Muranów, poza reżyserem, Krystyną Jandą i Kasią Smutniak, pojawiło się wiele gwiazd. Film obejrzeli m.in. Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra i Katarzyna Herman.

ONS.pl
ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Tradycyjnie Pyszne" z Natalią Paździor: przepis na bezę czekoladową

dx85ksk

Podziel się opinią

Share

dx85ksk

dx85ksk