Trwa ładowanie...

Krzysztof Ibisz rzadko publicznie pokazuje się z żoną. Znamy powód

Krzysztof oraz Joanna Ibisz pobrali się prawie rok temu. Od tego czasu wybranka prezentera rzadko towarzyszy u jego boku podczas wszelkich medialnych uroczystości. Osoba z otoczenia pary mówi, że Joanna ma ku temu ważny powód.

Share
Ibiszowie rzadko pokazują się na branżowych imprezach Ibiszowie rzadko pokazują się na branżowych imprezach Źródło: AKPA, Instagram, fot: AKPA, Krzysztof Ibisz
d38anv5

Krzysztof Ibisz znalazł szczęście u boku Joanny Kudzbalskiej. Popularny prezenter oraz jedna z byłych uczestniczek "Top Model" nie afiszowali się ze swoim związkiem. Bardzo chronili swoją prywatność. O ślubie poinformowali w odpowiednim dla siebie momencie, zaskakując swoich fanów. Okazuje się, że Joanna nie przepada za wspólnymi publicznymi wyjściami z ważnej dla siebie, całkowicie zrozumiałej, przyczyny.

Joanna i Ibisz rezygnują ze wspólnych ścianek. Informator tłumaczy dlaczego

Nie każdy pragnie sławy oraz pozowania w blasku fleszy. Wiele gwiazd, choć kocha swoją pracę, pokazywanie się na publicznych imprezach traktuje jako przykry obowiązek. Osoba z otoczenia małżeństwa wyjaśniła dla Pomponika, dlaczego Ibiszowie stronią od publicznych wyjść oraz wywiadów.

d38anv5

- Moim zdaniem woli uniknąć łatki "żony Ibisza". Jest na tyle zdolna, że potrafi sama zdobyć, to co sobie wymarzyła - zdradził informator.

Powód wydaje się całkiem rozsądny. Krzysztof ma za każdym razem proponować Joannie wyjście, ale ta grzecznie odmawia, choć bardzo wspiera męża. Jednak obracanie się na show-biznesowych imprezach nie jest po prostu w jej stylu.

Pojawia się tylko tam, gdzie uważa to za słuszne

Joannę jednak mogliśmy kilka razem wypatrzeć na większych branżowych eventach. Żona Ibisz towarzyszyła mu ostatnio na imprezie, którą zorganizowała Fundacja Telewizji Polsat.

d38anv5

- Błyszczała przy Krzyśku i sprawiało jej to przyjemność. Pojechała z mężem też na Sylwestra Polsatu, bo chciała być przy nim podczas tego wydarzenia i spędzić czas po. Nie wchodziła na ściankę, bo nie zależy jej na karierze celebryckiej - dodaje źródło wspomnianego wcześniej portalu.

Choć w sieci pojawiają się plotki na temat kryzysu Ibiszów, para ma się dobrze. Obydwoje świetnie się rozumieją i żyją ze sobą w zgodzie. Nie zanosi się jednak na to, aby w najbliższej przyszłości udzielili wspólnego wywiadu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ibisz broni prywatności: "Nie jestem jeszcze gotowy na demakijaż"

d38anv5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38anv5
d38anv5