GwiazdyKrzysztof Ibisz skończył 57 lat! Jak toczyło się jego życie uczuciowe?

Krzysztof Ibisz skończył 57 lat! Jak toczyło się jego życie uczuciowe?

Krzysztof Ibisz obchodzi 57. urodziny
Krzysztof Ibisz obchodzi 57. urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

25.02.2022 14:47, aktual.: 25.02.2022 15:25

Krzysztof Ibisz obchodzi dziś swoje 57. urodziny. Z tej okazji przypominamy, jak wyglądało jego życie uczuciowe. W sercu prezentera zagościły trzy kobiety – Anna Zejdler, Anna Nowak oraz Joanna Kudzbalska. Ze wszystkimi wstąpił w związek małżeński.

Krzysztof Ibisz świętuje dziś 57. urodziny. Prezenter telewizyjny wielkimi krokami zbliża się do sześćdziesiątki, czego w ogóle po nim nie widać. Mówi się nawet, że jest wiecznie młody, a na jego wygląd wpływa... miłość. Ibisz w ciągu swojego życia trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Sakramentalne "tak" usłyszała Anna Zejdler, Anna Nowak oraz w zeszłym roku Joanna Kudzbalska. 

Pierwszy ślub Krzysztofa Ibisza transmitowała telewizja

Pierwszą miłością Krzysztofa Ibisza była Anna Zejdler, która jeszcze do niedawna była redaktorką naczelną magazynu "Gala". Gdy poznała dziennikarza, miała zaledwie 22 lata. Ich spotkanie zaaranżował ich wspólny znajomy, fotograf Marcin Tyszka, a jego mama do tej pory chwali się, że to ona była pomysłodawczynią zeswatania tych dwojga. Para pobrała się w 1998 roku, a ceremonię transmitowała na żywo telewizja TVN. Niedługo potem na świat przyszedł ich syn Maksymilian. Małżeństwo Anny Zejdler i Krzysztofa Ibisza potrwało sześć lat. 

Małżeństwo Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler trwało sześć lat
Małżeństwo Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler trwało sześć lat © AKPA

"Mój były mąż jest częścią mojego życia. Jest ojcem mojego syna. W związku z tym mój stosunek do niego zawsze będzie pozytywny, nawet jeśli w każde rozstanie wpisane jest rozczarowanie czy żal. Dzisiaj to nie ma już żadnego znaczenia. Życzę mu jak najlepiej" – wyznała jakiś czas temu Zejdler w rozmowie z Wideoportalem. Dziennikarka nie ukrywa, że żyje z byłym mężem w bardzo dobrych stosunkach. Wraz z 22-letnim synem Maksymilianem była nawet na weselu Ibisza i Kudzbalskiej, a na Instagramie przyznała, że świetnie się bawiła. 

Zejdler i Ibisz do tej pory utrzymują przyjazne stosunki
Zejdler i Ibisz do tej pory utrzymują przyjazne stosunki © AKPA

Drugie małżeństwo Krzysztofa Ibisza skończyło się nieprzyjemnej atmosferze

Anna Nowak poznała Krzysztofa Ibisza na długo przed jego ślubem z Anną Zejdler. Miała wtedy 16 lat, a swojego przyszłego męża zobaczyła po raz pierwszy w Teatrze Ochoty. Potem ich drogi krzyżowały się kilka razy. W końcu zapałali do siebie uczuciem, w wyniku czego w 2005 roku pobrali się, a rok później na świat przyszedł ich syn Vincent. Małżeństwo pary przetrwało cztery lata. Wokół rozstania Krzysztofa Ibisz i Anny Nowak-Ibisz krążyły przykre medialne doniesienia. Kobieta nie ukrywała rozgoryczenia zaistniałą sytuacją. Jednak po latach udało im się pogodzić. 

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz byli razem przez cztery lata
Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz byli razem przez cztery lata © AKPA | AKPA

"Nie było nam w życiu pisane bycie małżonkami, natomiast w roli kumpli i rodziców doskonale się odnajdujemy. Wiele zależy, od tego w jakich okolicznościach się spotykamy, jaki jest nasz fundament" – powiedziała Anna Nowak-Ibisz w wywiadzie udzielonym dla "Dobrego Tygodnia". 

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz naprawili relacje
Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz naprawili relacje © AKPA | AKPA

Kim jest trzecia żona Krzysztofa Ibisza?

W lutym zeszłego roku Krzysztof Ibisz poinformował za pośrednictwem Instagrama, że jest zaręczony z Joanną Kudzbalską. Pół roku później para zawarła związek małżeński. Trzecia żona prezentera telewizyjnego znana jest z udziału w "Top Model". Jako 19-latka pojawiła się na castingu to drugiej edycji programu i odpadła tuż przed finałem. Jeszcze przed "Top Model" zaczęła studia medyczne. Obecnie jest lekarką w jednym z powiatowych szpitali w Warszawie. W modeling angażuje się już jedynie hobbistycznie. Od swojego męża jest młodsza o 27 lat. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także