Blisko ludziKrzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z żoną. Byli na wycieczce w Londynie

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z żoną. Byli na wycieczce w Londynie

Krzysztof Ibisz na zdjęciu z partnerką. Fani są zachwyceni
Krzysztof Ibisz na zdjęciu z partnerką. Fani są zachwyceni
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

16.11.2021 17:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezenter wziął ślub z Joanną Kudzbalską i zaskoczył fanów. Choć od sakramentalnego "tak" minęło już kilka miesięcy, gwiazdor rzadko pokazuje się z życiową partnerką w mediach społecznościowych. Teraz zrobił wyjątek.

Uśmiechnięty Krzysztof Ibisz

Gwiazdor Polsatu poinformował fanów o swoim ślubie za pośrednictwem Instagrama. Wcześniej nie zdradzał planów dotyczących młodej Joanny Kudzbalskiej, znanej z uczestnictwa w programie "Top Model". Informacja o ich decyzji była więc bardzo zaskakująca dla fanów prezentera.

Teraz Krzysztof Ibisz postanowił pokazać swoim obserwatorom na Instagramie, jak wypoczywa z małżonką. Para wybrała się do Londynu. Na opublikowanym zdjęciu Ibisz i Kudzbalska mocno się przytulają, obydwoje są uśmiechnięci od ucha do ucha. Widać, że związek im służy.

Pod zdjęciem pary pojawiło się również wiele ciepłych słów. Fani napisali w komentarzach, że są cudowni, a jesień w Londynie jest piękna i pełna kolorów.

Trzecia żona prezentera 

Krzysztof Ibisz ma za sobą nieudane małżeństwa i związki, jednak jeszcze raz dał sobie szansę na przeżycie prawdziwej miłości. W lutym bieżącego roku media obiegła wiadomość o zaręczynach dziennikarza z Joanną Kudzbalską. Fani nie przypuszczali jednak, że tak szybko dojdzie do ślubu. O tym fakcie Ibisz poinformował za pośrednictwem Instagrama po jednym z programów "Taniec z gwiazdami".

W sieci pojawiło się zdjęcie, które przedstawiało świeżo upieczonych małżonków, z obrączkami na pierwszym planie. 

Joanna Kudzbalska została trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Wcześniej prezenter był żonaty z dziennikarką Anną Zejdler, później ożenił się z aktorką i prezenterką Anną Nowak, z którą doczekał się syna. Po rozstaniu z drugą żoną Ibisz pokazywał się jeszcze w towarzystwie Pauliny Piosik i Patrycji Madejskiej. Jednak to Joannie Kudzbalskiej oświadczył się po raz trzeci.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (82)
Zobacz także