GwiazdyKrzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o 5. rocznicy ślubu. Nawiązał do rozstania z Pauliną

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o 5. rocznicy ślubu. Nawiązał do rozstania z Pauliną

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o 5. rocznicy ślubu. Nawiązał do rozstania z Pauliną
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o 5. rocznicy ślubu. Nawiązał do rozstania z Pauliną
Źródło zdjęć: © YouTube | TVN7

18.03.2022 20:50, aktual.: 19.03.2022 09:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Zrobek podzielił się z fanami za pomocą profilu na Instagramie szczerym wpisem, w którym nie tylko nawiązał do rocznicy ślubu z Pauliną, ale także ich rozstania. "W sumie kolejnej już nie będzie i co by się nie działo, to i tak jestem wdzięczny" - napisał uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Krzysztof Zrobek był uczestnikiem 2. edycji popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym poślubił nieznaną sobie wcześniej kobietę, Paulinę Brzozę. Para, choć wydawała się pierwotnie ze sobą nie dogadywać, przetrwała pierwsze, najtrudniejsze miesiące w małżeństwie, a we wrześniu 2020 roku powitała na świecie swojego syna, Jasia. Niestety, niedawno wspólnie poinformowali o rozstaniu.

Krzysztof ze "ŚOPW" o rocznicy ślubu i rozstaniu

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza pobrali się dokładnie pięć lat temu. 18 marca tego roku powinni świętować 5. rocznicę małżeństwa, jednak oczekują już tylko na rozwód.

"18.03. Piąta rocznica ślubu od pierwszego wejrzenia. W sumie kolejnej już nie będzie i co by się nie działo, to i tak jestem wdzięczny. Pomimo wielu doświadczeń tego eksperymentu i wielu prób przetrwania przypadkowego małżeństwa w tv, dziękuję, iż mam wspaniałego syna Jasia. Najważniejsze, że to wszystko ukształtowało moje serce do walki i do lepszego jutra" - napisał Krzysztof w najnowszym wpisie na Instagramie.

"Każde spotkanie doprowadza do rozstania"

Krzysztof Zrobek zacytował także w swoim poście fragment jednej z powieści pisarki Cassandry Clare.

"Każde spotkanie doprowadza do rozstania i tak zawsze będzie, dopóki życie jest śmiertelne. W każdym spotkaniu jest część żalu z rozstania, ale w każdym rozstaniu jest ta sama ilość radości ze spotkania" - czytamy.

Te słowa mogą jedynie świadczyć o tym, że Krzysztof, mimo wszystko, bardzo przeżywa rozstanie z Pauliną. Para była do siebie już naprawdę przywiązana, a fani programu stale kibicowali, aby w ich związku układało się jak najlepiej. Niemniej, życzymy im szczęścia!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także