GwiazdyKsięcia Williama i księżną Kate czeka duża zmiana. Królowa będzie szczęśliwa

Księcia Williama i księżną Kate czeka duża zmiana. Królowa będzie szczęśliwa

William i Kate mają planować przeprowadzkę
William i Kate mają planować przeprowadzkę
Źródło zdjęć: © Getty Images | CHRIS Jackson GETTY IMAGES
oprac. DFR

31.03.2022 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate i książę William sumiennie wypełniają obowiązki związane z życiem na dworze królewskim. Ostatnio wrócili z podróży po Karaibach, gdzie wzięli udział w 70. rocznicy objęcia tronu przez Elżbietę II. Okazuje się, że niebawem parę czeka poważna życiowa zmiana.

William i Kate są ulubieńcami wielu osób, które obserwują życie brytyjskiej rodziny królewskiej. Książęca para wypełnia obowiązki związane z ich rolą na dworze. Okazuje się jednak, że wkrótce będą mierzyć się z dużą zmianą w swoim życiu.

Książę William i księżna Kate przeprowadzają się. Wybrali miejsce blisko Windsoru

William i Kate zdecydowali się na przeprowadzkę - informuje magazyn "Woman’s Day". Jak donoszą informatorzy gazety, książęca para miała wybrać miejsce niedaleko królowej.

"Są bardzo zainteresowani przejęciem Cumberland Lodge. To tylko kilka minut jazdy od Zamku Windsor, gdzie królowa spędza obecnie większość swojego czasu" - czytamy.

Para miała być zainteresowana Fort Belvedere, znajdującym się blisko Royal Lodge w Windsor Great Park. Obecnie jednak znajdują się tam biura charytatywne. Na szczęście Cumberland Lodge ma spełniać oczekiwania małżonków.

"Jest to idealne rozwiązanie dla Kate i Williama, którzy chcą znaleźć się w bezpiecznym wiejskim domu, w którym dzieci mogą normalnie wychować się z dala od centrum uwagi, a także wystarczająco blisko Londynu, aby mogli pracować" - czytamy w "Woman’s Day". - "To był ich plan od jakiegoś czasu, więc wszyscy mogą się zadomowić, zanim George będzie gotowy do uczęszczania do Eton College, który znajduje się w tym samym rejonie".

Królowa Elżbiera II jest zadowolona z pomysłu. "Będzie bardzo szczęśliwa"

Z takiego rozwiązania ma być zadowolona Elżbieta II. 95-letnia monarchini będzie mogła znacznie częściej spotykać się z ukochanymi prawnukami.

"Królowa potrzebuje trochę rozweselenia, a William i Kate wiedzą, że jej prawnuki przynoszą jej tyle radości. Posiadanie ich w pobliżu da jej nowe życie" - donosi magazyn. - "Obecnie królowa rzadko podróżuje, ale chętnie jeździ po okolicy. Możliwość wyskoczenia do Williama i dzieci sprawi, że będzie bardzo szczęśliwa. Nie może się doczekać, aż wprowadzą się jej nowi sąsiedzi".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także