WP

Księżna Kate miała na chrzcie Louisa kremową sukienkę. Nie bez powodu

Wyglądała dostojnie, ale bardzo skromnie. Kolor, który wybrała to już tradycja na chrztach jej dzieci. Powód jest bardzo ciekawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ROYAL Christening 170806
ROYAL Christening 170806 (Getty Images)
WP

Po raz kolejny Księżna Kate założyła elegancką kremową sukienkę projektu Alexandra McQueena na chrzciny jednego ze swoich dzieci. 36-latka wybrała taki kolor głównie po to, aby dopasować kreację do ubioru swojego dziecka. Wyglądała jak z obrazka, trzymając Louisa na rękach. Inny powód konsekwentnego wyboru kolorystycznego sukienki Kate może wynikać z tego, co symbolizuje ta barwa.

Wariacje na temat bieli oznaczają niewinność, czystość, wiarę i pokój. To właśnie o te cechy należy zadbać na chrzcinach dziecka. Podobnie było w przypadku chrzcin George'a i Charlotte w 2013 i 2015 roku. Tym razem Kate postawiła jednak na inne połączenie – elegancka sukienka i nakrycie głowy od Jane Taylor. Żona księcia Williama ułożyła swoje lśniące, kasztanowe włosy w koka.

Uzupełniając cudownie anielski wygląd swojej mamusi, 11-tygodniowy Louis miał na sobie zwyczajową suknię do chrztu. Jego królewska szata była repliką sukienki wykonanej dla najstarszej córki królowej Wiktorii w 1841 roku. Oryginalny egzemplarz był ostatnio używany w 2004 roku, jest teraz zbyt delikatny, aby go zakładać, więc został zastąpiony przez nową wersję od Angeli Kelly.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP