Blisko ludziKsiężna Kate w sukience z Zary. Tę stylizację już widzieliśmy!

Księżna Kate w sukience z Zary. Tę stylizację już widzieliśmy!

Księżna Kate założyła sukienkę z Zary
Księżna Kate założyła sukienkę z Zary
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2021 Mark Cuthbert

05.10.2021 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate często pojawia się w ubraniach z sieciówek. Żona księcia Williama nie boi się wystąpić przed publicznością nawet kilka razy w podobnej odsłonie, promując tym samym ekologiczne podejście do mody.

Księżna Kate pojawiła się na Uniwersytecie Londyńskim, gdzie wygłosiła przemówienie, a także odbyła rozmowy z wykładowcami. Księżna Cambridge postawiła na prostą, ale efektowną stylizację. Osoby, które od lat śledzą styl Middleton z pewnością poznają tę sukienkę; księżna miała ją na sobie przynajmniej dwa razy.

Księżna Kate po raz kolejny założyła tę samą sukienkę z popularnej sieciówki

Choć w szafie Kate Middleton znajdziemy wiele części garderoby od najlepszych projektantów, obok perełek wielkich domów mody, księżna posiada również stylizacje na każdą kieszeń. Księżna bardzo lubi popularną sieciówkę, do której chętnie zagląda po sukienki. Nie inaczej było tym razem. Aby zaprezentować się w pełni profesjonalnie, księżna Kate założyła plisowaną sukienkę z paskiem i kokardą, która pojawiła się w Zarze... rok temu! Jeśli uważnie przejrzymy zdjęcia z księżną Kate, zauważymy, że stylizacja towarzyszyła jej m.in. w styczniu 2020 roku, podczas wizyty w Bradford. Wtedy do plisowanki Middleton dobrała wykonany na zamówienie płaszcz autorstwa Alexandra McQueena. Jak donosi magazyn "Insider" stylowa sukienka na początku kosztowała 129 dolarów amerykańskich (czyli około 511 złotych). Później, zanim wyprzedała się w zawrotnym tempie, można było ją dorwać za jedyne 35,99 USD (ok. 143 złotych).

Księżna Kate założyła sukienkę z Zary
Księżna Kate założyła sukienkę z Zary© Getty Images | 2021 Mark Cuthbert

Kate Middleton stawia na ekologiczną modę?

Nie jest to pierwsza stylizacja, w której księżna postanowiła pojawić się drugi raz. Już wcześniej Kate pokazywała, że ponowne założenie tej samej sukienki nie jest niczym złym. Wśród wielu większych i mniejszych gwiazd, które dosłownie nigdy nie zakładają dwa razy tego samego elementu garderoby, postawa Middleton wzbudza zainteresowanie. Być może księżna chce w ten sposób dawać innym kobietom dobry przykład. Przez ten nawyk, żona księcia Williama zyskała przydomek "oszczędnej", kiedy idzie o ubrania.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także