ycipk-4g0de9

Księżna Kate w tanich spodniach z Zary. Świetnie podkreślają sylwetkę

Żona księcia Williama niejednokrotnie udowodniła, że potrafi stworzyć genialną stylizację zakładając na siebie ubrania z popularnych sieciówek. Na spotkaniu z dziećmi w leśnej szkole w Londynie uwagę przykuły jej spodnie z Zary w kolorze ciemnej zieleni, które świetnie podkreśliły figurę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spodnie, które wybrała Kate, to model ze średnim stanem.
Spodnie, które wybrała Kate, to model ze średnim stanem. (Instagram.com/kensingtonroyal)
ycipk-4g0de9

Fanki stylu księżnej Kate mają powody do radości. Młoda mama wróciła do swoich obowiązków po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim, a co za tym idzie znowu zaczęła pokazywać się publicznie i inspirować swoim wyglądem kobiety na całym świecie.

Ostatnio pojawiła się z oficjalną wizytą w leśnej szkole Sayers Croft Forest and Wildlife Garden w Londynie, gdzie uczestniczyła z dziećmi w zajęciach na świeżym powietrzu. Z tej okazji postawiła na wygodny outfit, który idealnie sprawdza się w jesienne dni.

ycipk-4g0de9

Połączenie oliwkowej kurtki z ciemnozielonym swetrem, wysokimi butami i spodniami z Zary były strzałem w dziesiątkę nie tylko ze względu na wygląd, ale też i ceny. Klasyczne rurki z średnim stanem to model Z1975 i można go kupić za 30 funtów, a w Polsce za 139 złotych. Kurtka również nie należy do kategorii luksusowych.Pochodzi z kolekcji marki Fjallraven i kosztuje 175 funtów.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-4g0de9
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4g0de9

ycipk-4g0de9
ycipk-4g0de9