Trwa ładowanie...

Księżna Kate w tanich spodniach z Zary. Świetnie podkreślają sylwetkę

Żona księcia Williama niejednokrotnie udowodniła, że potrafi stworzyć genialną stylizację zakładając na siebie ubrania z popularnych sieciówek. Na spotkaniu z dziećmi w leśnej szkole w Londynie uwagę przykuły jej spodnie z Zary w kolorze ciemnej zieleni, które świetnie podkreśliły figurę.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Spodnie, które wybrała Kate, to model ze średnim stanem.
Spodnie, które wybrała Kate, to model ze średnim stanem.Źródło: Instagram.com/kensingtonroyal
dauetn4

Fanki stylu księżnej Kate mają powody do radości. Młoda mama wróciła do swoich obowiązków po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim, a co za tym idzie znowu zaczęła pokazywać się publicznie i inspirować swoim wyglądem kobiety na całym świecie.

Ostatnio pojawiła się z oficjalną wizytą w leśnej szkole Sayers Croft Forest and Wildlife Garden w Londynie, gdzie uczestniczyła z dziećmi w zajęciach na świeżym powietrzu. Z tej okazji postawiła na wygodny outfit, który idealnie sprawdza się w jesienne dni.

Połączenie oliwkowej kurtki z ciemnozielonym swetrem, wysokimi butami i spodniami z Zary były strzałem w dziesiątkę nie tylko ze względu na wygląd, ale też i ceny. Klasyczne rurki z średnim stanem to model Z1975 i można go kupić za 30 funtów, a w Polsce za 139 złotych. Kurtka również nie należy do kategorii luksusowych.Pochodzi z kolekcji marki Fjallraven i kosztuje 175 funtów.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dauetn4

Podziel się opinią

Share
dauetn4
dauetn4