GwiazdyKsiężna Meghan i książę Harry nie spędzają razem rocznicy. Wiadomo, co ich rozdzieliło

Księżna Meghan i książę Harry nie spędzają razem rocznicy. Wiadomo, co ich rozdzieliło

Księżna Meghan i książę Harry nie spędzają razem rocznicy. Wiadomo, co ich rozdzieliło
Źródło zdjęć: © Forum
27.11.2018 15:39, aktualizacja: 27.11.2018 19:01

Właśnie mija rok, odkąd książę Harry i Meghan Markle obwieścili światu, że są zaręczeni. Para, która w maju tego roku wzięła ślub, nie spędza wspólnie rocznicy zaręczyn. Czyżby nad ich związkiem zawisły czarne chmury? Nic z tych rzeczy. Rozdzieliły ich obowiązki.

27 listopada 2017 na profilach rodziny królewskiej w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że Harry i Meghan Markle są zaręczeni. Para nie będzie jednak wspólnie spędzać rocznicy – książę aktualnie jest w Zambii, gdzie składa oficjalną wizytę.

Choć Meghan miała towarzyszyć mężowi podczas podróży, musiała z niej zrezygnować. Powodem są obawy przed zarażeniem się wriusem Zika, szczególnie niebezpiecznym dla ciężarnych. Wirus Zika jest przenoszony głównie przez komary i może powodować u noworodków małogłowie, opóźniać ich rozwój i doprowadzić do innych poważnych wad wrodzonych.

Choć z raportu WHO nie wynika, żeby w Zambii były jakiekolwiek udokumentowane przypadki zarażenia się wirusem, nie wyklucza się, że ryzyko zakażenia istnieje.

Wygląda na to, że para książęca musi przełożyć świętowanie rocznicy na inny dzień.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl