ycipk-1s7sgp

Księżna Meghan i książę Harry nie spędzają razem rocznicy. Wiadomo, co ich rozdzieliło

Właśnie mija rok, odkąd książę Harry i Meghan Markle obwieścili światu, że są zaręczeni. Para, która w maju tego roku wzięła ślub, nie spędza wspólnie rocznicy zaręczyn. Czyżby nad ich związkiem zawisły czarne chmury? Nic z tych rzeczy. Rozdzieliły ich obowiązki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i książę Harry nie spędzają razem rocznicy
Księżna Meghan i książę Harry nie spędzają razem rocznicy (Forum)
ycipk-1s7sgp

27 listopada 2017 na profilach rodziny królewskiej w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że Harry i Meghan Markle są zaręczeni. Para nie będzie jednak wspólnie spędzać rocznicy – książę aktualnie jest w Zambii, gdzie składa oficjalną wizytę.

Choć Meghan miała towarzyszyć mężowi podczas podróży, musiała z niej zrezygnować. Powodem są obawy przed zarażeniem się wriusem Zika, szczególnie niebezpiecznym dla ciężarnych. Wirus Zika jest przenoszony głównie przez komary i może powodować u noworodków małogłowie, opóźniać ich rozwój i doprowadzić do innych poważnych wad wrodzonych.

Choć z raportu WHO nie wynika, żeby w Zambii były jakiekolwiek udokumentowane przypadki zarażenia się wirusem, nie wyklucza się, że ryzyko zakażenia istnieje.

ycipk-1s7sgp

Wygląda na to, że para książęca musi przełożyć świętowanie rocznicy na inny dzień.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Niekompetentny fryzjer spowodował katastrofę. Oglądaj "Pod włos"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1s7sgp