GwiazdyKtoś włamał się do domu Joanny Opozdy. Aktorka grzmi: "To jest nielegalne"

Ktoś włamał się do domu Joanny Opozdy. Aktorka grzmi: "To jest nielegalne"

Joanna Opozda jest przerażona włamaniem do domu.
Joanna Opozda jest przerażona włamaniem do domu.
Źródło zdjęć: © AKPA

26.05.2022 20:04, aktual.: 26.05.2022 21:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Opozda opublikowała oświadczenie na Instagramie, z którego wynika, że ktoś włamał się do wynajmowanego przez nią domu. Aktorka wskazuje, że najprawdopodobniej był to paparazzo, który fotografował ją i jej syna z ukrycia.

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla Joanny Opozdy. Aktorka musi mierzyć się z ogromnym zainteresowaniem mediów, które jest efektem licznych komplikacji w jej życiu prywatnym. Najpierw awantura z udziałem ojca gwiazdy, później rozstanie z mężem Antonim Królikowskim. Przez te wydarzenia Opozda stale pozostaje obiektem zainteresowania fotoreporterów, którzy nachalnie starają się zdobyć nowe informacje i zdjęcia.

Paparazzo włamał się do domu Opozdy

Joanna Opozda zamieściła na InstaStories komunikat, w którym poinformowała o tym, że wie, że fotoreporter włamał się na teren posesji, którą wynajmuje. Aktorka i jej syn przebywają obecnie w domu poza Warszawą.

"Chciałam tylko poinformować osobę, która wczoraj WŁAMAŁA się na prywatną posesję, którą wynajęłam, i robiła mi zdjęcia z ukrycia, że na całym terenie jest monitoring. Wszędzie są znaki "zakaz wjazdu" i "teren prywatny" - napisała.

Dodała również, że wie, że paparazzo obecnie stara się sprzedać zdjęcia portalom internetowym. Zaznaczyła jednak, że wątpi, by którakolwiek redakcja kupiła i opublikowała zdjęcia, ponieważ byłoby to niezgodne z prawem.

"Człowieku! Że chciało ci się taki kawał z Warszawy jechać i siedzieć w krzakach, to się dziwię... Wiem, że teraz rozsyłasz zdjęcia do wszystkich portali, licząc, że ktoś tak jak ty złamie prawo i je opublikuje. Dla twojej wiadomości: to, co zrobiłeś, jest NIELEGALNE" - podkreśliła.

Oświadczenie Joanny Opozdy
Oświadczenie Joanny Opozdy © Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas

Joanna Opozda wielokrotnie musiała mierzyć się z internetowym hejtem. Jednak ostatnie miesiące były dla niej szczególnie trudne. Wszystko za sprawą głośnego rozstania z mężem Antonim Królikowskim. Aktor miał odejść od swojej żony, jeszcze przed narodzinami ich syna, by związać się z inną kobietą. Obecnie w sądzie jest już pozew rozwodowy. Para czeka na pierwszą rozprawę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także