Qaqwqwrqw

Lakiery do paznokci na lato

Lakiery do paznokci na lato występują w każdym kolorze tęczy. Do każdego można jednak podejść w inny sposób poprzez nadanie mu matowej lub połyskującej faktury, dobieranie odpowiednich odcieni czy urozmaicanie wzorkami lub biżuteryjnymi dodatkami. Zobacz największe trendy 2018 w stylizacji paznokci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W lecie wszystkie kolory paznokci są dozwolone
W lecie wszystkie kolory paznokci są dozwolone (Instagram.com, Fot: Unistella)
Qaqwqwrqw

Lakiery do paznokci na lato w kolorze różu i nude

Lakiery do paznokci w odcieniach różu i nude są uniwersalne. Pasują do każdej okazji, a przy tym mają delikatny, naturalny i schludny wygląd. Letnią stylizację pazurków warto urozmaicić o dodatkowe elementy, takie jak doklejana biżuteria czy brokat. Róż i nude na paznokciach mogą też stanowić tło dla wzorów geometrycznych, pasków czy większych kompozycji kolorystycznych.

Szukasz idealnych lakierów do paznokci na lato? Z WP radarOkazji odnajdziesz najkorzystniejsze oferty!

Instagram.com
Podziel się

Lakiery do paznokci na lato w kolorze żółtym

Lakier do paznokci w kolorze żółtym kojarzy się z latem, słońcem i plażą. Ten radosny kolor może z łatwością umilić nam wakacje i dodać świeżości stylizacji. Żółty lakier do paznokci może mieć odcień neonowy lub przybierać cieplejsze tony. Pasuje także do bardziej skomplikowanych wzorów na paznokciach.

Instagram.com
Podziel się

Lakiery do paznokci na lato w kolorze zieleni

Wśród lakierów do paznokci na lato nie może zabraknąć zieleni. Wiosną i latem cieszymy się z odradzającej się wokół nas natury, a radość ta może mieć odzwierciedlenie na naszych pazurkach. Z zieleni warto tworzyć wzory na paznokcie, które odciążą trochę kolor. Podobnie jak lakier żółty, zielony może przybrać żywą neonową barwę.

Instagram.com
Podziel się

Neonowe lakiery do paznokci na lato

Jak można się domyślić z powyższych akapitów, wśród lakierów do paznokci na lato królować będą neonowe kolory. Ciekawie będą się prezentować w geometrycznych kompozycjach lub w zestawieniu z brokatem. Taki lakier pojawi się również w matowej odsłonie.

Instagram.com
Podziel się

Metaliczne lakiery do paznokci na lato

Gama lakierów do paznokci na lato obejmuje także te metaliczne w odcieniach srebra, złota, zimnego granatu i czerni. Taka stylizacja paznokci na lato świetnie sprawdzi się szczególnie na wieczornych imprezach. Połysk paznokci będzie doskonale współgrał z opaloną skórą i świecącą biżuterią.

Instagram.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw