Blisko ludziLarę Gessler zamurowało. Pokazała paragon z hiszpańskiej restauracji

Larę Gessler zamurowało. Pokazała paragon z hiszpańskiej restauracji

Lara Gessler pokazała paragon
Lara Gessler pokazała paragon
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | akpa, Lara Gessler

11.01.2022 10:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córka popularnej restauratorki spędza leniwe chwile na Fuerteventurze. Lara rozpoczęła kolejny dzień urlopu w urokliwej kawiarni. Aby zaspokoić ciekawość swoich fanów, pokazała paragon. W Warszawie o takich cenach w dobrych lokalach można jedynie pomarzyć.

Lara Gessler odziedziczyła po mamie miłość do gotowania. Córka Magdy Gessler zdobywała wiedzę w Nowym Jorku na French Culinary Instytut. Na swoim koncie ma już też napisanie kilku kulinarnych przewodników. Podczas wakacji zawsze z ogromną chęcią i zaangażowaniem testuje nowe miejsca. Hiszpańskie ceny ją niesamowicie zaskoczyły.

Lara Gessler w hiszpańskiej kawiarni. Nieporównywalne ceny

W Warszawie wyjście na kawę i ciastko zwykle kończy się wydaniem kilkudziesięciu złotych. Lara Gessler postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak sprawa wygląda na jednej z hiszpańskich wysp. Sama celebrytka nie spodziewała się, że różnica w cenach będzie tak drastyczna.

"Pytacie o ceny. Wiadomo, zależy od miejsca. To nie jest turystyczne miejsce, mimo że uliczka dość uczęszczana. Dwie kawy z likierem, churros i czekolada – razem 5,10 euro, czyli około 23 zł. W Warszawie byłoby to mega (niemożliwie) tanio za takie coś" - napisała na InstaStories.

Zamówienie Lary składało się w zasadzie z podstawowych kawiarnianych produktów. Były to jedynie kawy i popularne w Hiszpanii ciastka smażone w głębokim tłuszczu. Tak duży zestaw w tym cenowym przedziale np. w Warszawie jest raczej nieosiągalny. W reakcji Gessler nie ma zatem nic dziwnego.

Porażająca różnica w cenach

Gessler trudno było uwierzyć, że za tak duży zestaw zapłaciła niewiele ponad 20 złotych. W stolicy Polski za tę kwotę w większości miejsc dostałaby jedynie kawę. Co ciekawe, w kawiarni, której współwłaścicielką jest sama Lara, za 23 złote zakupimy... dwie małe kawy. Jeżeli zatem chcemy spróbować pysznego (według Gessler) zestawu śniadaniowego na słodko - czas lecieć na urlop...

Lara Gessler pokazała paragon z hiszpańskiej kawiarni
Lara Gessler pokazała paragon z hiszpańskiej kawiarni© Instagram | Lara Gessler

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (81)
Zobacz także