Trwa ładowanie...
Megafon.pl
liam hemsworth

Liam Hemsworth zażenowany występem Miley Cyrus

Liam Hemsworth jest zażenowany poczynaniami swojej narzeczonej, Miley Cyrus.

Share
Liam Hemsworth zażenowany występem Miley Cyrus
Źródło: AFP
d44mge5

Liam Hemsworth jest zażenowany poczynaniami swojej narzeczonej, Miley Cyrus. Podczas gali MTV VMA, która odbyła się w nocy z 25 na 26 sierpnia, 21-latka dała popis, który zszokował fanów na całym świecie. Jej wyuzdany taniec w cielistym bikini z lateksu nie spodobał się także jej narzeczonemu, Liamowi Hemsworthowi.
- Liamowi bardzo zależy na Miley, ale jej nowy, wyzywający styl i wulgarne zachowanie nieszczególnie mu się podobają - zdradza przyjaciel pary.

- W końcu kiedy ją poznał, była zupełnie inna. Liam nie widzi nic seksownego w tym, co Miley pokazała podczas gali VMA. Poza tym boi się, że przez jej wybryki nie będzie traktowany poważnie przez przedstawicieli branży filmowej.

Występ Cyrus skrytykowały także m.in. Brooke Shields i Kelly Osbourne. Po stronie wokalistki stanęli z kolei Adam Lambert, Selena Gomez oraz jej ojciec, Billy Ray.

Dorobek Liama Hemswortha zamyka film "Paranoja". Dyskografię Miley Cyrus zamyka longplay "Can't Be Tamed" z 2010 roku. Na 8 października jest zaplanowana premiera jej nowego krążka - "Bangerz".

(Megafon.pl/ma)

d44mge5

Podziel się opinią

Share
d44mge5
d44mge5
Strona Główna WP