GwiazdyLily Allen świętuje ważną rocznicę. Od roku nie pije alkoholu

Lily Allen świętuje ważną rocznicę. Od roku nie pije alkoholu

Lilly Allen cieszy się powrotem do formy
Lilly Allen cieszy się powrotem do formy
Źródło zdjęć: © Getty Images
Klaudia Stabach

28.07.2020 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lily Allen od wielu lat walczy z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka w końcu wychodzi na prostą i chwali się, że od roku jest trzeźwa.

Lily Allen od lat jest jedną z niewielu gwiazd, która otwarcie przyznała się do swoich problemów z uzależnieniami i nie ukrywała, że trudno jest jej się uwolnić od alkoholu i narkotyków. Ponadto brytyjska wokalistka leczyła się z depresji w szpitalu psychiatrycznym.

Lily Allen świętuje rok w trzeźwości

Sytuacja Lily Allen poruszyła jej znajomych z pierwszych stron gazet. Gwyneth Paltrow czy wokalista Coldplay długo namawiali Allen do szukania pomocy u specjalisty. W końcu piosenkarka zdecydowała się rozpocząć terapię i teraz z dumą informuje fanów na temat jej przebiegu. W całym procesie pomaga jej obecny partner, David Harbour.

Ostatnio na instagramowym profilu Lily Allen można zobaczyć jej zdjęcie w stroju kąpielowym, które zostało zrobione podczas wakacji we włoskim Capri. Jednak to nie zdjęcie jest tutaj najważniejsze, ale opis.

"Rok jestem kompletnie trzeźwa. Jestem wdzięczna za swoje zdrowie i szczęście" - podkreśliła. Nie da się ukryć, że Lily wraca do formy. Tryska radością!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także