Blisko ludziLiroy wspiera Antoniego Królikowskiego. "Może na mnie liczyć"

Liroy wspiera Antoniego Królikowskiego. "Może na mnie liczyć"

Liroy i Antoni Królikowski wzięli udział w programie "Przez Atlantyk"
Liroy i Antoni Królikowski wzięli udział w programie "Przez Atlantyk"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

09.03.2022 08:22, aktual.: 09.03.2022 10:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Liroy oraz Antoni Królikowski wzięli udział w programie "Przez Atlantyk". Panowie dobrze znają się od lat, dlatego też praca na planie show była dla nich przyjemnością. Raper udzielił szczerego komentarza o tym, jak wyglądała współpraca z przyjacielem na planie.

"Przez Atlantyk" to nowe show TVN-u, w którym sześcioro uczestników zostało odciętych od świata i wysłanych w rejs po wspomnianym w tytule oceanie. W programie pojawili się m.in. Antoni Królikowski oraz Liroy. W rozmowie z portalem Fakt.pl raper zdradził, jak układała się współpraca z aktorem na planie. Odniósł się też w pewien sposób do krążących o Królikowskim plotek.

Liroy szczerze o relacji z Antonim Królikowskim

Dwójka uczestników "Przez Atlantyk" poznała się dużo wcześniej. Od lat Liroy i Królikowski pozostają w przyjaźni. Trzy tygodnie spędzone na łodzi tylko potwierdziły fakt, że panowie mogą na siebie liczyć. Sam raper, udzielając komentarza, przyznał, że jego relacja z aktorem jest bardzo silna.

- Z Antkiem jesteśmy przyjaciółmi. Znamy się bardzo długo. Na łódce sprawdziliśmy się jako przyjaciele i Antek zawsze może na mnie liczyć w trudnych momentach, ja zresztą na niego też - podkreślił.

Liroy dodał również, że cieszy się Antka szczęściem; sam Liroy ma czwórkę dzieci, dlatego też z pewnością wie, jak wesprzeć świeżo upieczonego tatę.

- Pogratulowałem mu już oczywiście. Teraz jak już jest ojcem, ma na pewno zupełnie inne rzeczy na głowie - wyznał.

Antoni Królikowski przeżywa trudne chwile?

Wciąż nie milkną echa o rzekomym rozstaniu aktora i Joanny Opozdy. W tej sprawie jednak ani tata, ani mama małego Vincenta nie zajęli stanowiska. Oboje podkreślają, że skupiają się na dziecku oraz odnalezieniu się w roli rodziców. Fani jednak wciąż dopytują o to, czy pojawiające się w sieci informacje, to prawda. W tym czasie Joanna Opozda dostała wiele wsparcia, podczas gdy Królikowski musi zmierzyć się z krytyką ze strony internautów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także