Blisko ludziAntoni Królikowski chce ochrzcić syna? Szczere wyznanie aktora

Antoni Królikowski chce ochrzcić syna? Szczere wyznanie aktora

Antoni Królikowski ochrzci syna?
Antoni Królikowski ochrzci syna?
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
07.03.2022 10:01, aktualizacja: 07.03.2022 11:38

Antoni Królikowski 22 lutego został ojcem. W obliczu narastających spekulacji wokół związku z Joanną Opozdą, przez dłuższy czas aktor nie udzielał żadnych komentarzy. Jednak ostatnio coraz częściej porusza tematy związane z Vincentem. Czy syn Królikowskiego zostanie ochrzczony?

Antoni Królikowski zdecydował się na kilka szczerych słów, odnośnie do wychowania syna. Aktor coraz więcej wypowiada się na temat ojcowskich obowiązków oraz wyzwań, jakie niesie ze sobą zaopiekowanie się małym człowiekiem. W rozmowie z reporterką Królikowski odniósł się do tradycji chrztu. Czy rodzice Vincenta już planują ważną uroczystość?

Antoni Królikowski mówi o chrzcie syna

Aktor nie owijał w bawełnę i wyznał, że zależy mu na tym, aby tradycja została zachowana. Kiedy dziennikarka portalu Party.pl nadmieniła o tej ważnej ceremonii, Królikowski jasno zakomunikował swoje stanowisko.

- Na pewno zamierzamy ochrzcić syna. Jeszcze nie wiem kiedy. Im szybciej, tym lepiej - podkreślił.

Choć Antoni pewnie odpowiadał na pytania dotyczące syna, nadal nie wypowiedział się w temacie rzekomego rozstania z mamą Vincenta, Joanną Opozdą. Fani aktora nie ukrywają, że ten mocno ich irytuje swoim zachowaniem i trzymają kciuki za Joannę i maleństwo. Dwójka na szczęście jest już w domu, a mama nabiera sił na kolejne miesiące poznawania siebie w nowej roli.

Małżeństwo tylko na papierze? Sieć zalewa fala informacji

Według doniesień informatorów, związek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy przeszedł do historii. Obecnie oboje mają się skupiać na synku, co jednak nie zmienia faktu, że Królikowski dostarczył Opoździe wiele stresu. Plejada dotarła do wieści, według których Joanna wystawiła walizki mężowi na kilka dni przed porodem. Celebrytka nie wytrzymała. Królikowski miał zdradzić żonę z sąsiadką. Sprawą od dni żyje cały internet, wciąż jednak żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta