Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Lubisz być smart? Poznaj smart°suplement - skuteczną drogę do celu, który chcesz osiągnąć.

Smartfon, smart home, smart TV - technologia rozpieszcza nas kolejnymi zdobyczami ułatwiającymi życie. Teraz do panteonu inteligentnych rozwiązań dołącza nowa kategoria - smart°suplementacja.

Share
 Źródło: materiały partnera
d2aezum

Blisko 80% Polaków stosuje jakąś formę suplementacji. Świetnie, bo to znaczy, że stajemy się coraz bardziej świadomi, jak ważne jest dostarczenie organizmowi odpowiednich składników odżywczych, niestety wielu z nas ma problem z utrzymaniem dobrze zbilansowanej diety. Szybki tryb życia, to jeden z powodów tego, że często sięgamy po suplementację – mamy świadomość naszych niedociągnięć żywieniowych. Ale niestety, nasza wiedza o suplementacji często na tym się kończy… Więc jak odnaleźć się w suplementacyjnej zgadywance i nie wybierać "na ślepo"?

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Sprawdź się

Na początek - proponujemy Ci krótki test. Spróbuj odpowiedzieć na kilka podstawowych suplementacyjnych pytań:

  1. Czy wiesz, co można razem suplementować, a czego nie powinno się łączyć?
  2. Czy potrafisz ocenić, jakich składników brakuje Twojemu organizmowi?
  3. Jakie składniki odżywcze znasz? Czy wiesz, ile jest rodzajów witaminy B - i jakie każda ma właściwości? 
  4. Czy umiesz wskazać substancje, które mogą wejść w interakcje z najczęściej stosowanymi lekami?
d2aezum

Jeśli udało ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania - gratulujemy, jesteś suplementacyjnym guru. Jeśli nie - czytaj dalej!

Źródło: materiały partnera

Smart - znaczy lepiej

Z innowacyjnym rozwiązaniem przychodzi sundose°: pierwsza w Europie marka, która wprowadziła koncept personalizowanej suplementacji. Jak ona działa? Trochę podobnie do znanych nam rozwiązań "smart": kupujemy wyspecjalizowany produkt, pełny inteligentnych rozwiązań, który - w miarę upływu czasu - dostosowuje się do naszych upodobań, czy trybu życia. Co jest jego dodatkowym atutem? Ekstrakty roślinne i wysoki stopień przyswajalności.

Zostaw to ekspertom

Za smart°suplementem sundose° stoi genialnie proste założenie: skoro suplementacja to dziedzina specjalistyczna, to niech całym procesem zajmują się specjaliści! Dlatego na każdym etapie towarzyszą ci same światłe umysły: skład suplementu jest opracowany przez sztab naukowców - biotechnologów, dietetyków, farmakologów, a od momentu zakupu jesteśmy pod stałą opieką dietetyka klinicznego, który analizuje nasze postępy i na bieżąco dopasowuje formułę.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Tak unikalny jak Ty

W smart°suplementacji chodzi o to, żeby każdy mógł korzystać z całkowicie unikalnego rozwiązania - dopasowanego w 100% do indywidualnych uwarunkowań organizmu.

  • Zauważasz jakieś dolegliwości lub objawy mogące świadczyć o brakach żywieniowych? Smart°suplement - głosem dietetyka - podpowie Ci, gdzie trzeba zadziałać, aby nie tylko rozwiązać problem, ale też zlikwidować jego głębszą przyczynę.
  • Masz alergię, chorujesz, przyjmujesz jakieś leki? Smart°suplement dopasuje skład, aby wykluczyć niepożądane interakcje.
  • Pilnie obserwujesz swój organizm, robisz częste badania, lubisz wiedzieć, że wszystko działa jak trzeba? Smart°suplement z pomocą dietetyka przeanalizuje Twoje wyniki badań, dostosuje skład i przedstawi mini-diagnostykę. 
  • Chcesz coś zmienić - poprawić kondycję, utrzymać zdrową sylwetkę, przejść na wegetarianizm? Smart°suplement zmieni formułę, żeby pomóc Ci szybko osiągnąć cel.
d2aezum

Wybierz smart!

Suplementacja nie jest koniecznością. Każdy sam ocenia, czy jego dieta jest wystarczająca, czy może warto sięgnąć po dodatkowe wsparcie. Ale jeśli chcesz przekonać się, co suplementacja może zrobić dla Ciebie - warto wybrać smart! Sprawdź sundose°, umów się na konsultacje z dietetykiem, stwórz swój własny smart°suplement i rozpocznij podróż do zenitu Twoich możliwości!

"Suplement diety. Zawiera składniki, które wspomagają funkcje organizmu poprzez uzupełnienie normalnej diety. Nie ma właściwości leczniczych."

Artykuł sponsorowany
d2aezum
d2aezum
d2aezum