Trwa ładowanie...
d2iypef

"Lwia zmarszczka, chomiczki. Całe zoo na twarzy". Lekarz gwiazd o wyglądzie Agaty Dudy

Krzysztof Gojdź, znany w polskim show-biznesie jako "lekarz gwiazd", słynie z ciętego języka i bezlitosnego komentowania urody celebrytek i polityków. Bez pardonu potrafił zasugerować prezydentowi Andrzejowi Dudzie przeszczep włosów, a teraz wyraził swoją opinię o wyglądzie Agaty Dudy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Duda oczami Krzysztofa Gojdzia.
Agata Duda oczami Krzysztofa Gojdzia. (Forum)
d2iypef

Specjalista medycyny estetycznej kolejny raz wziął pod lupę urodę pierwszej damy. Gojdź był niedawno gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści". Zapytany przez prowadzącą o to, jak ocenia wygląd Agaty Dudy, stwierdził, że nie zaproponowałby jej swoich usług. - Jest przykładem 40-letniej kobiety, która godnie się starzeje. Mi się to bardzo podoba. Ona nie podąża za gazetowym ideałem piękna. Fajnie się starzeje, ma ładne zmarszczki. Nic nie poprawia. I dobrze - odpowiedział.

Agnieszka Gozdyra zapytała także lekarza o jedną z jego wcześniejszych wypowiedzi na temat Krystyny Pawłowicz. Gojdź swego czasu stworzył ranking najmniej atrakcyjnych kobiet, w którym znalazła się posłanka Pawłowicz. Wówczas stwierdził, że nawet on nie byłby w stanie pomóc posłance PiS, a teraz wytłumaczył, że nie miał na myśli jej wyglądu zewnętrznego. - Ja mówiłem nie o urodzie, bo ta jest dyskusyjna. Ja mówiłem o tym, jaka ta osoba jest od wewnątrz, a charakter pani Krystyny nie do końca mi się podoba. Bardzo brzydko wypowiada się np. na temat kobiet, a ja zawsze stoję murem za prawami kobiet - wyjaśnił.

d2iypef

Temat wyglądu Agaty Dudy był dla lekarza jednak na tyle frapujący, że swoją wypowiedź z programu "Skandaliści" postanowił rozszerzyć o kolejne kilka zdań, które opublikował na profilu na Facebooku. - Kiedy ktoś pyta mnie o wygląd Agaty Dudy - zawsze mam tę samą odpowiedź - zaczął. - To naturalnie starzejąca się kobieta, która w tym wieku ma kurze łapki, opadające powieki górne, lwią zmarszczkę czy "chomiczki" - czyli całe zoo na twarzy - stwierdził.

- Fajnie, że akceptuje zachodzące zmiany na swojej twarzy i ciele, pokazując Polkom, że trzeba pokochać siebie. Bo nie wygląd jest najważniejszy a nasz rozwój intelektualny. Nie trzeba wyglądać, jak wyretuszowane gwiazdy z okładek magazynów, które w rzeczywistości ciężko rozpoznać. Trzeba być i pozostać SOBĄ - podsumował.

To nie był pierwszy raz, kiedy Krzysztof Gojdź wypowiedział się na temat pierwszej damy. - Czy poddaje się jakimś zabiegom upiększającym? Uważam że jeszcze nie. Ale dobrze byłoby utrzymać taką kondycję. Po 40 r.ż. proces starzenia się u kobiet bardzo przyspiesza. U prezydentowej widać już kurze łapki, skóra traci elastyczność, pojawiają się chomiczki - napisał w 2016 roku na swoim profilu na Facebooku. Lekarz dodał również, że Agata Duda jako jego rówieśniczka wygląda znakomicie i naturalnie, ale zawsze może liczyć na jego wsparcie. Gojdź w swojej wypowiedzi nie odmówił sobie przyjemności rzucenia małej aluzji politycznej. - Agata, mamy blisko do siebie, wpadaj i stwórzmy strategię "beauty forever ". A przy okazji "love forever" - porozmawiamy o prawie kobiet do wolności sumienia, o miłości, świadomym macierzyństwie i edukacji seksualnej młodych ludzi... - dodał.

Wygląd prezydentowej Krzysztof Gojdź komentował także w 2017 roku. Dokładnie tuż przed wizytą pary prezydenckiej USA w Polsce. Wówczas dokonał krótkiego porównania urody dwóch pierwszych dam: Agaty Dudy i Melanii Trump. - Melania Trump jest typową pięknością amerykańską. Co prawda jest Europejką, ale "robi się" na Amerykankę. Natomiast nasza pani prezydentowa jest fajną, piękną, naturalną kobietą. Ma zmarszczki i dobrze, że ma zmarszczki. Naturalnie się starzeje, nie korzysta ani z moich usług, ani z usług innego lekarza medycyny estetycznej. I fajnie! – pisał w social mediach, zapewniając, że zarówno "Melania jak i pani Agata to piękne kobiety".

- Wygląda jak typowa zadbana Polka w wieku 45 lat. Naturalna, bez żadnych poprawek, ze swoimi zmarszczkami mimicznymi, które dodają jej uroku i wyglądu swojskiej kobiety z sąsiedztwa. Do tego równie zgrabna figura. Brawo! Taki wygląd my w Polsce lubimy i akceptujemy. Pani Agato, nie zmieniaj się - z naturalnością tobie do twarzy - pisał w innym poście.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz też: Gojdź: "Melania Trump to numer jeden. Naturalnie dba o siebie!"

d2iypef

Podziel się opinią

Share

d2iypef

d2iypef