Blisko ludziMa 29 lat i wychodzi za mąż piąty raz!

Ma 29 lat i wychodzi za mąż piąty raz!

Ma 29 lat i wychodzi za mąż piąty raz!
Źródło zdjęć: © 123RF

13.03.2012 13:37, aktual.: 07.09.2018 13:19

Można śmiało powiedzieć, że mieszkająca w Szkocji Alison Smith nie ma szczęścia do mężczyzn. Kobieta wychodziła za mąż 4 razy i to przed ukończeniem 25 roku życia. Teraz czeka na rozwód i marzy o tym, aby piąty raz stanąć na ślubnym kobiercu.

Można śmiało powiedzieć, że mieszkająca w Szkocji Alison Smith nie ma szczęścia do mężczyzn. Kobieta wychodziła za mąż 4 razy i to przed ukończeniem 25 roku życia. Teraz czeka na rozwód i marzy o tym, aby piąty raz stanąć na ślubnym kobiercu.

Jak to możliwe, że ta młoda osoba ma za sobą tak burzliwe życie uczuciowe? Cóż, trzeba przyznać, że Smith naprawdę miała pecha. Jej pierwszy mąż, George Greenholme, kilka dni po ślubie odszedł od niej do… jej matki! Para do dziś jest razem.

Drugi małżonek, Daniel Innes, stanął przed ołtarzem niejako w zastępstwie. Kobieta była wtedy w ciąży, tymczasem narzeczony porzucił ją kilka dni przed ślubem. Tymczasem Innes, dobry przyjaciel Alison, przysiągł jej dozgonną miłość.

Małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata. Alison zakochała się bowiem w innym mężczyźnie, ponad dwa razy od niej starszym. 22-latka i 50-letni William McKellica wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu. Okazało się jednak, że wybranek Alison nie ma rozwodu ze swoją drugą żoną! Został oskarżony o bigamię, jednak sprawę umorzono.

Kobieta nie poddawała się jednak. W 2008 roku wyszła po raz czwarty za mąż za Alexa Shepherda. Poznała go na przyjęciu u swojej matki i jej partnera – tak, właśnie tego, który był jej pierwszym małżonkiem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Alison opowiada, że zaczęli po prostu rozmawiać i coś zaiskrzyło.

Smith nie potrafiła jednak długo wytrzymać w tym związku. Po czterech latach małżeństwa zakochała się w innym mężczyźnie, 30-letnim Matthew Hume. Obecnie Alison czeka na orzeczenie o rozwodzie i szykuje się do ślubu z nowym narzeczonym.

Obecny mąż kobiety podejrzewa, że był zdradzany. Twierdzi, że para zaczęła się spotykać jeszcze wtedy, kiedy teoretycznie w jego małżeństwie wszystko układało się dobrze. – Byłem naprawdę lojalny wobec niej – zapewnia Shepherd. – Jednak jeżeli nie chce już ze mną być, nie będę jej przeszkadzał. Z niecierpliwością czekam na rozwód, żeby ułożyć swoje życie. Uważam, że to nie w porządku szukać nowej miłości, jeśli wciąż jest się w związku małżeńskim.

Alison wraz z czwartym mężem mieszkała u swojej matki Pat i jej partnera (a swojego pierwszego małżonka). To on przedstawił jej Shepherda. Miłość kwitła, a kobieta nazywała swojego narzeczonego księciem i mówiła, że będą „żyli długo i szczęśliwie”. – Myślałem, że to ta jedyna – żali się zdradzony mąż. – W przeciwnym razie nigdy nie stawałbym na ślubnym kobiercu.

Shepherd jest obecnie sądzony o napaść na kochanka swojej żony.

Sama Alison nie chce rozmawiać na temat swojego nowego związku. Matthew Hume zaznacza natomiast: - Ona ma dostatecznie dużo problemów. Przechodzimy ciężki okres. To bez znaczenia, jak długo jesteśmy ze sobą i czy zaczęliśmy się spotykać przed rozpadem jej związku.

Kiedy kolejny ślub? – Nie możemy pobrać się teraz. Musimy poczekać na rozwód – komentuje Hume.

(sr/kg)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (205)
Zobacz także