Ma znaną córkę. Zrobiła karierę pod innym nazwiskiem

Ma znaną córkę. Zrobiła karierę pod innym nazwiskiem

Adrianna Biedrzyńska zagrała w jednej produkcji z córką
Adrianna Biedrzyńska zagrała w jednej produkcji z córką
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
11.03.2024 11:36, aktualizacja: 11.03.2024 12:54

Adrianna Biedrzyńska od niedawna pracuje ze swoją córką. Michalina Robakiewicz poszła w ślady znanej mamy i również została aktorką. Jak panie czują się razem na deskach teatru? Biedrzyńska w nowym wywiadzie postawiła na szczerość.

Adrianna Biedrzyńska i Michalina Robakiewicz pojawiły się razem w "Dzień dobry TVN". Matka i córka zdecydowały się na ten sam zawód. Nadszedł ten dzień, gdy panie spotkały się... w pracy. Jak wygląda ich współpraca przy spektaklu "Miłosna pułapka"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Matka z córką na jednej scenie. Padły szczere słowa

Czy praca przy jednym przedstawieniu dwóch tak bliskich sobie osób nie jest konfliktowa? Adrianna Biedrzyńska zdradziła kulisy w "Dzień dobry TVN". Aktorka podkreśliła, że w pracy "wyłącza" fakt, że Michalina jest jej córką.

- Na szczęście mam przed sobą bardzo dobrą aktorkę przed sobą i dojrzałą (...). To jest fantastyczne, ja nie czuję, że to jest moja córka - podkreśliła w rozmowie.
Adrianna Biedrzyńska i Michalina Robakiewicz zagrały w jednej sztuce
Adrianna Biedrzyńska i Michalina Robakiewicz zagrały w jednej sztuce© AKPA | AKPA

Głos zabrała również Michalina Robakiewicz, która dodała, że z mamą współpracuje się bardzo dobrze. Na jaw jednak wyszło, że aktorka nie przepada za momentami... kiedy Biedrzyńska ją chwali!

- Zawsze wtedy mówię: "mamo, przestań!" - podkreśliła Robakiewicz.

Jak dodała, początkowo obawiała się wybrania tej samej ścieżki zawodowej, ponieważ stresowała się, że będzie porównywana do znanej mamy.

- Długo się broniłam (...), a potem stwierdziłam, że one i tak zawsze będą, więc nie będę z tym walczyć i nie będę niczego udowadniać. Po prostu pracujemy razem i tyle, i to jest fajne - dodała córka Biedrzyńskiej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP