GwiazdyMaciej Dowbor opublikował starą fotografię Joanny Koroniewskiej. Fani: "Możesz nie wracać do domu"

Maciej Dowbor opublikował starą fotografię Joanny Koroniewskiej. Fani: "Możesz nie wracać do domu"

Maciej Dowbor opublikował starą fotografię Joanny Koroniewskiej. Fani: "Możesz nie wracać do domu"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
18.09.2019 18:19, aktualizacja: 18.09.2019 19:05

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska prowadzą instagramowe konta z humorem i dystansem do siebie. Ostatnia aktorka dogryzła swojemu mężowi publikując jego stare zdjęcie. Długo nie trzeba było czekać, a prezenter odbił piłeczkę. I to w jaki sposób!

Maciej Dowbor pokazał starą fotografię Joanny Koroniewskiej

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska mają rzeszę fanów na Instagramie. Zawdzięczają to zabawnym postom, które publikują. Ostatnio aktorka pokazała starą fotografię męża, na której pozuje z Katarzyną Dowbor. Mężczyzna miał wówczas blond włosy. "Z góry uprzedzam, ja go w takiej wersji nie znałam i obawiam się, że RACZEJ bym nie poznała" - napisała gwiazda.

Długo nie trzeba było czekać, a Maciej Dowbor odbił piłeczkę. Na udostępnionej przez niego fotografii widnieje młoda Joasia. Rzecz w tym, że aktorkę trudno jest rozpoznać na tym zdjęciu. Zresztą oceńcie sami. Dodatkowo dziennikarz opatrzył zdjęcie zabawnym opisem. "Jeśli ktoś ma wątpliwości to tak... to właśnie Joanna Koroniewska. Na szczęście zanim ją poznałem. Na oko to 2. rok studiów. (...). Najpierw wyżarłaś szafkę słodyczy i w akcie rozpaczy wsadziłaś łeb do kubła ze smołą czy może kolejność była odwrotna?" - skomentował.

Internauci nie mogą uwierzyć, że to Joanna Koroniewska. Piszą, żeby prezenter lepiej nie wracał do domu po tym poście. "To jest idealny przykład, że kobieta jak wino, czym starsza, tym lepsza piękniejsza" - dodała jedna z fanek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta