GwiazdyMaciej Dowbor udostępnił zabawny post. Pisze o Joannie Koroniewskiej

Maciej Dowbor udostępnił zabawny post. Pisze o Joannie Koroniewskiej

Maciej Dowbor udostępnił zabawny post. Pisze o Joannie Koroniewskiej
Źródło zdjęć: © ONS.pl
09.08.2019 12:55

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Na uwagę zasługują zwłaszcza ich konta na Instagramie. Prowadzone z humorem i dystansem do siebie. Fani to kochają.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska świetnie radzą sobie na Instagramie. Ich zabawne posty cieszą się dużym zainteresowaniem internautów. Ostatnio aktor udostępnił na swoim profilu zdjęcie z plaży. Pozuje na nim z żoną. Uwagę zwraca opis fotografii. Jak zwykle z dystansem do siebie i humorem.

Maciej Dowbor – zabawny post na Instagramie

"Tak się kończy nadmierne równouprawnienie i polityczna poprawność. Nawet chciałem zapytać, czy nie pomóc, ale bałem się, że urażę postępowe poglądy mojej małżonki. Trzyma rękę na kasie, decyduje o wakacjach, nawet samochód kazała mi kupić 5-drzwiowy, a w domu oglądamy tylko romantyczne komedie. To pewnie skoro targa wózek po piasku, to znaczy, że to jakiś jej feministyczny manifest. W sumie mogłem jej napomknąć, że po piasku to lepiej wózek ciągnąć niż pchać. Ale taka była zadowolona, taka dumna, naładowana energią i poczuciem siły, że jakoś nie miałem czelności. Jeszcze bym dostał burę, że się wtrącam, albo, że podcinam jej skrzydła, uderzam w godność, poczucie własnej wartości i podważam dokonania wielu pokoleń wyemancypowanych kobiet. A ja przecież nie śmiałbym" – czytamy.

Post rozśmieszył wielu użytkowników Instagrama. Jedna z pań zauważyła nawet, że Joanna Koroniewska ma już dużą wprawę w dźwiganiu ciężarów. Wcześniej nosiła bowiem już m.in. wodę dla męża.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta