GwiazdyMaciej Stuhr uczy pasierba odpowiedzialności. Staś mógł liczyć na nagrodę

Maciej Stuhr uczy pasierba odpowiedzialności. Staś mógł liczyć na nagrodę

Maciej Stuhr uczy pasierba odpowiedzialności. Staś mógł liczyć na nagrodę
Źródło zdjęć: © ONS.pl

12.08.2019 13:54, aktual.: 13.08.2019 20:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Żona Macieja Stuhra postanowiła udostępnić zdjęcie z rodzinnych wakacji. Dzieci trzeba wychowywać dobrze i z zaangażowaniem. Chociaż wie to każdy, w praktyce nie jest to takie łatwe. Dlatego też Katarzyna Błażejewska-Stuhr postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Żona Macieja Stuhra mówi o wychowaniu dzieci

Państwo Stuhrowie nawet w czasie wakacji nie robią sobie urlopu od wychowania dzieci. Przebywając w słonecznej Grecji, chcą przekazać swoim dzieciom pewną naukę. Tym razem Staś, pasierb Macieja Stuhra, miał się nauczyć czegoś o odpowiedzialności.

"Dziś uczyliśmy Stasia, że danego słowa należy dotrzymywać. Próba sił, tłumaczenie, płacze, marudzenie i... wygrana dorosłych" – napisała na swoim instagramowym profilu żona Macieja Stuhra Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Następnie kobieta dodała, że chociaż to nie jest łatwe, dzieci trzeba uczyć konsekwencji swoich działań i wypowiedzi. "Moim zdaniem musimy uczyć dzieci odpowiedzialności za swoje słowa. Nawet na wakacjach muszą mieć swoje obowiązki, które wypełnią. W przeciwnym razie czeka nas więcej niemiłych dni, a im będzie w życiu trudniej!" – kontynuowała.

Maciej Stuhr nagradza Jasia

Oczywiście wakacje to jednak czas radosny, więc na Stasia czekała też dobra wiadomość. "W nagrodę było wycinanie błyskawic na głowie" – napisała Katarzyna Błażejewska-Stuhr i dodała zdjęcie syna i Macieja Stuhra, który sam podjął się wycinania na głowie pasierba fantazyjnych wzorów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także