Trwa ładowanie...

Maciej Stuhr uczy pasierba odpowiedzialności. Staś mógł liczyć na nagrodę

Żona Macieja Stuhra postanowiła udostępnić zdjęcie z rodzinnych wakacji. Dzieci trzeba wychowywać dobrze i z zaangażowaniem. Chociaż wie to każdy, w praktyce nie jest to takie łatwe. Dlatego też Katarzyna Błażejewska-Stuhr postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Share
Maciej Stuhr uczy pasierba odpowiedzialności. Staś mógł liczyć na nagrodę
Źródło: ONS.pl
davafe9

Żona Macieja Stuhra mówi o wychowaniu dzieci

Państwo Stuhrowie nawet w czasie wakacji nie robią sobie urlopu od wychowania dzieci. Przebywając w słonecznej Grecji, chcą przekazać swoim dzieciom pewną naukę. Tym razem Staś, pasierb Macieja Stuhra, miał się nauczyć czegoś o odpowiedzialności.

"Dziś uczyliśmy Stasia, że danego słowa należy dotrzymywać. Próba sił, tłumaczenie, płacze, marudzenie i... wygrana dorosłych" – napisała na swoim instagramowym profilu żona Macieja Stuhra Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Następnie kobieta dodała, że chociaż to nie jest łatwe, dzieci trzeba uczyć konsekwencji swoich działań i wypowiedzi. "Moim zdaniem musimy uczyć dzieci odpowiedzialności za swoje słowa. Nawet na wakacjach muszą mieć swoje obowiązki, które wypełnią. W przeciwnym razie czeka nas więcej niemiłych dni, a im będzie w życiu trudniej!" – kontynuowała.

Maciej Stuhr nagradza Jasia

Oczywiście wakacje to jednak czas radosny, więc na Stasia czekała też dobra wiadomość. "W nagrodę było wycinanie błyskawic na głowie" – napisała Katarzyna Błażejewska-Stuhr i dodała zdjęcie syna i Macieja Stuhra, który sam podjął się wycinania na głowie pasierba fantazyjnych wzorów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zapomnij o Egipcie. Rezydentka podpowiada, które kierunki są bardziej atrakcyjne:

davafe9

Podziel się opinią

Share
davafe9
davafe9