GwiazdyMaciej Stuhr w croksach i dresie w telewizji. Korwin-Piotrowska zachwycona

Maciej Stuhr w croksach i dresie w telewizji. Korwin-Piotrowska zachwycona

Maciej Stuhr w croksach i dresie w telewizji. Korwin-Piotrowska zachwycona
Aleksandra Kisiel

01.05.2020 09:39, aktual.: 01.05.2020 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Stuhr od dwóch miesięcy izoluje się w domu, na wsi. To nie przeszkadza mu brać udziału w telewizyjnych nagraniach. Jak wyglądają od kuchni, pokazała jego żona Katarzyna Błażejewska.

Maciej Stuhrbrał udział w czwartkowej debacie przedwyborczej w Wirtualnej Polsce. Jego żona, Katarzyna Błażejewska, pokazała, jak wyglądały przygotowania do nagrania. Stuhr ubrany w dres, w croksach, debatował stojąc w ogrodzie, a może wręcz - na placu budowy. Jak można przypuszczać po "instalacji" z plastikowych rur, którą widać w lewym rogu zdjęcia.

Korwin-Piotrowska chwali Macieja Stuhra

Zdjęcie tak ujęło Karolinę Korwin-Piotrowską, że postanowiła podzielić się nim na Instagramie. "Ta naturalność bardzo mi się podoba", napisała dziennikarka. I faktycznie, jeśli można by przypisać Stuhrom jedną cechę, to będzie właśnie bezpretensjonalność.

Maciej Stuhr, który od tematów politycznych nigdy nie stronił, w czasach pandemii częściej zabiera głos. Tym razem w czasie przedwyborczej debaty mówił, czy weźmie udział w nadchodzących wyborach. Aktor przyznał też, że przez ostatnie dwa miesiące nie zarobił nic, a obecna sytuacja jest dla niego bardziej wyjątkowa, niż czas przemian w 1989 roku czy sytuacja po katastrofie smoleńskiej.

Na czas nagrania Stuhr bluzę z kapturem zamienił na marynarkę. Ale obstawiamy, że dół stylizacji się nie zmienił. Wszak w czasach pandemii większość z nas wygląda odpowiednio od klatki piersiowej w górę. Czego nie łapie kamera telefonu czy laptopa, tego na wizji nie ma. A wy co sądzicie o tym, jak na zdjęciu zaprezentował się Stuhr? Czy również lubicie taką naturalność?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (87)