Blisko ludziKatarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr świętują rocznicę ślubu. Rozczulający wpis

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr świętują rocznicę ślubu. Rozczulający wpis

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr świętują rocznicę ślubu. Rozczulający wpis
Źródło zdjęć: © ONS.pl
12.12.2019 14:30, aktualizacja: 12.12.2019 17:36

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr obchodzą czwartą rocznicę ślubu. Żona aktora na swoim profilu na Instagramie opublikowała wzruszający wpis, w którym wspomina ten wyjątkowy dzień. Pod zdjęciem pojawiło się wiele miłych komentarzy.

Maciej Stuhr jest jednym z najbardziej znanym polskich aktorów. Wiedzie mu się nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. Od 2015 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Katarzyną Błażejewską-Stuhr. Para ma również syna Tadeusza.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr obchodzą rocznicę ślubu

Właśnie obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Katarzyna Błażejewska-Stuhr z tej okazji opublikowała urocze zdjęcie. "Cztery lata temu. Ślub był cudowny i tylko nasz, a dokładnie cztery lata temu spotkaliśmy się z najbliższymi, aby z nimi świętować! Moje szczęście i miłość wciąż rosną! Mówi się, że to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Owszem, był on niezwykły, ale to każdy kolejny, taki normalny i zwykły, tworzą prawdziwe piękno! I każdego dnia jest jeszcze lepiej! Kocham cię, kochanie moje" – napisała w opisie pod fotografią.

Pod postem wspominkowym pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. "Dużo dobra i miłości", "Piękny wpis! Dużo miłości", "Wszystkiego najlepszego z głębi duszy!", "Życzę dużo takich pięknych i normalnych dni. Piękne zdjęcie" – pisali obserwatorzy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta