Trwa ładowanie...

Madonna najlepiej opłacaną gwiazdą

Miesięcznik "Forbes" opublikował listę celebrytów, którzy w okresie od czerwca 2012 roku do czerwca 2013 zarobili najwięcej. Na szczycie zestawienia znalazła się Madonna z zyskiem rzędu 125 milionów dolarów.

Share
Madonna najlepiej opłacaną gwiazdą
Źródło: AFP
d3ufr3i

Miesięcznik "Forbes" opublikował listę celebrytów, którzy w okresie od czerwca 2012 roku do czerwca 2013 zarobili najwięcej. Na szczycie zestawienia znalazła się Madonna z zyskiem rzędu 125 milionów dolarów. Drugie miejsce zajął reżyser Steven Spielberg (100 milionów). Na najniższym stopniu podium znaleźli się ex aequo: juror "X-Factora" i brytyjskiego "Mam talent", Simon Cowell oraz autorka "50 twarzy Greya", E.L. James, oboje zarobili po 95 milionów dolarów.

W czołowej dziesiątce nie znaleźli się Tiger Woods i Oprah Winfrey (12. i 13. miejsce), co zaskoczyło autorów zestawienia.

d3ufr3i

Zwycięstwo Madonny także uznano za niespodziankę, ponieważ jej ostatni album "MDNA" nie odniósł przewidywanego sukcesu. Krążek ukazał się w marcu 2012 roku.

Artystka skupiła się teraz na branży filmowej. Wykupiła prawa do ekranizacji powieści Andrew Seana Greera "The Impossible Lives of Greta Wells". Nie wiadomo, czy zajmie się tylko produkcją, czy także reżyserią dzieła.

(Megafon.pl/ma)

d3ufr3i

Podziel się opinią

Share
d3ufr3i
d3ufr3i