Trwa ładowanie...
ycipk-41njbr

Madonna najlepiej opłacaną gwiazdą

Miesięcznik "Forbes" opublikował listę celebrytów, którzy w okresie od czerwca 2012 roku do czerwca 2013 zarobili najwięcej. Na szczycie zestawienia znalazła się Madonna z zyskiem rzędu 125 milionów dolarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madonna najlepiej opłacaną gwiazdą
(AFP)
ycipk-41njbr

Miesięcznik "Forbes" opublikował listę celebrytów, którzy w okresie od czerwca 2012 roku do czerwca 2013 zarobili najwięcej. Na szczycie zestawienia znalazła się Madonna z zyskiem rzędu 125 milionów dolarów. Drugie miejsce zajął reżyser Steven Spielberg (100 milionów). Na najniższym stopniu podium znaleźli się ex aequo: juror "X-Factora" i brytyjskiego "Mam talent", Simon Cowell oraz autorka "50 twarzy Greya", E.L. James, oboje zarobili po 95 milionów dolarów.

W czołowej dziesiątce nie znaleźli się Tiger Woods i Oprah Winfrey (12. i 13. miejsce), co zaskoczyło autorów zestawienia.

Zwycięstwo Madonny także uznano za niespodziankę, ponieważ jej ostatni album "MDNA" nie odniósł przewidywanego sukcesu. Krążek ukazał się w marcu 2012 roku.

ycipk-41njbr

Artystka skupiła się teraz na branży filmowej. Wykupiła prawa do ekranizacji powieści Andrew Seana Greera "The Impossible Lives of Greta Wells". Nie wiadomo, czy zajmie się tylko produkcją, czy także reżyserią dzieła.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* 55-letniej Madonnie spodobały się złote zęby*

ycipk-41njbr

* Madonna: młoda twarz, stare ciało*

* Madonna: "Trudno być mamą nastolatków"*

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-41njbr

ycipk-41njbr
ycipk-41njbr