ModaMagda Gessler w zabójczo modnej opasce. To hit lata 2020

Magda Gessler w zabójczo modnej opasce. To hit lata 2020

Magda Gessler w zabójczo modnej opasce. To hit lata 2020
Źródło zdjęć: © ONS
Dominika Czerniszewska
10.06.2020 16:55, aktualizacja: 14.06.2020 15:12

Magda Gessler słynie z nietuzinkowego stylu. Nie dla niej nudne szarości czy prosty krój, ona preferuje wariactwo i kolorowe, wręcz energetyczne barwy. Nie bez przyczyny nazywana jest "kolorowym ptakiem" polskiego show-biznesu. Tym razem zaszalała z dodatkiem na włosach.

Magda Gessler na swoim profilu na Instagramie udostępniła selfie. Dzięki czemu po raz kolejny możemy wziąć pod lupę jej oryginalny styl.

Magda Gessler w opasce

Na najnowszej fotografii restauratorka postawiła na różne odcienie błękitu - wzorzystą narzutkę, która przypomina etniczny wzór, kocie okulary i... opaskę. "To jest czad. Ubóstwiam takie drapowania na włosach. Im wyżej, tym lepiej" - oznajmiła Gessler. To właśnie ostatni element wywołał największe poruszenie. Miłośniczki boho pokochają ten dodatek - drapowana opaska z wielką kokardą.

Opaski na lato 2020

Kiedyś latem wiązałyśmy apaszki we włosach, niczym aktorki ze starych, włoskich filmów. Modne były również spinki z cyrkonii i klamerki z perłami. Natomiast rok temu do łask wróciły opaski. Latem 2019 nosiłyśmy tzw. puffy headbands, które wylansowała Miuccia Prada. Natomiast w tym roku warto postawić na opaski z węzłem lub futurystyczną kokardą, taką jaką ma Magda Gessler.

W latach 80. szerokie opaski na głowę spopularyzowała Madonna, a dekadę później nosiły je bohaterki serialu "Beverly Hills, 90210". Natomiast w ostatnich latach do dodatków na głowie przywykły Kate Middleton czy Hillary Clinton. Opaski są świetnym kamuflażem, kiedy mamy tzw. bad hair day.

Obraz
© Getty Images
Źródło artykułu:WP Kobieta