Trwa ładowanie...

Dzień Dziecka 2020. Lara Gessler pokazała stare zdjęcie z bratem

Lara Gessler jest jedną z gwiazd, które w Dniu Dziecka opublikowały fotografie z dzieciństwa. Na tej, którą wrzuciła ona, widzimy ją ze starszym bratem Tadeuszem Müllerem.
Share
Lara Gessler z bratem
Lara Gessler z bratemŹródło: East News
d3kkoyn

Lara, która sama niedługo zostanie mamą, podziękowała swoim rodzicom za takie dzieciństwo, w którym "każdy dzień był Dniem Dziecka". Pod uroczym zdjęciem oznaczyła Magdę i Piotra Gesslerów, których związek nie przetrwał próby czasu. Restaurator był jej drugim mężem i pomagał jej w wychowywaniu syna. Tadeusz Müller to owoc małżeństwa Magdy ze zmarłym przedwcześnie korespondenta "Der Spiegel".

Dzień Dziecka - Lara Gessler i Tadeusz Müller

Lara i jej brat mają bardzo bliską relację. Najpierw to jednak ona weszła do show-biznesu. Tadeusz długo trzymał się na uboczu.

d3kkoyn

W końcu postanowił sprawdzić się w mediach – ma swój program w telewizji Food Network. W wieku 3 lat przeprowadził się z mamą do Polski. Lara Gessler przyszła na świat, gdy był 8-latkiem.

Na wspólnym zdjęciu Tadeusz wygląda jak obrońca młodszej siostry. Dzisiaj przyznaje, że zainspirowała go i podobnie jak ona chce doświadczyć rodzicielstwa. W ostatnim wywiadzie wyznał, że marzy mu się adopcja dziecka. Chciałby dać jakiemuś swoją miłość i czas. Od kilkunastu lat Müller pozostaje w związku z Blanką Zawadą.

Lara Gessler zachwyca się matką: "Jest DRUGĄ EWĄ DRZYZGĄ!"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3kkoyn

Podziel się opinią

Share
d3kkoyn
d3kkoyn