GwiazdyMagda Gessler zaprasza na majówkę. Burza loków i szczupła sylwetka

Magda Gessler zaprasza na majówkę. Burza loków i szczupła sylwetka

Magda Gessler zaprasza na majówkę. Burza loków i szczupła sylwetka
Źródło zdjęć: © East News
Aleksandra Kisiel
01.05.2020 13:14, aktualizacja: 01.05.2020 13:39

Magda Gessler ratuje swoje restauracje. Internetowy sklep, który otworzyła, wysyła w całą Polskę regionalne przysmaki. Gessler chwali się nimi na Instagramie.

Magda Gessler, jak wszyscy restauratorzy w Polsce, nie ma łatwego czasu. Wszystkie lokale prowadzone przez Gessler są od kilku tygodni zamknięte. Wszystko przez koronawirusa. Restauratorka, która słynie z biznesowych zdolności, wymyśliła, że jej restauracje będą sprzedawały delikatesowe kosze jeszcze przed Wielkanocą.

Pomysł najwyraźniej się spodobał, bo na majówkę restauracja "Schronisko smaków" również przygotowała coś wyjątkowego.
Knajpa, która działa w Bukowinie Tatrzańskiej, przygotowała specjalne zestawy regionalnych produktów z Tatr, idealne na majowy czas. Jest więc zestaw grillowy, zestaw biwakowy, a także kosze prezentowe. Wszystko po to, by restauracja przetrwała trudny czas, a jej wierni fani mieli choć namiastkę majówkowego klimatu.

Polacy, którzy na długi weekend musieli zostać w domu, będą i tak urządzać grillowe imprezy w małym gronie, czy spędzać czas w ogródkach działkowych. Zestawy od Gessler będą jak znalazł.

Magda opublikowała na Instagramie relację z otwierania swojej paczki pyszności. Ale naszą uwagę zwróciła nie tylko zawartość kartonu, ale przede wszystkim szczupła sylwetka gwiazdy TVN. Mamy nadzieję, że spadek wagi nie jest spowodowany stresem związanym z sytuacją w kraju. Magda Gessler ma się z czego cieszyć. Jej córka Lara Gessler jest w ciąży. Niedługo restauratorka zostanie babcią!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta