Blisko ludziMagda Gessler schudła na kwarantannie. "Nie mam motywacji do jedzenia"

Magda Gessler schudła na kwarantannie. "Nie mam motywacji do jedzenia"

Magda Gessler schudła na kwarantannie. "Nie mam motywacji do jedzenia"
Źródło zdjęć: © ONS
Karolina Błaszkiewicz
22.04.2020 08:37, aktualizacja: 22.04.2020 09:14

Magda Gessler chudnie w oczach – donosi "Super Express", który zapytał słynną restauratorkę, co się stało, że w czasie pandemii, straciła apetyt. Odpowiedź jest nieco przygnębiająca, choć w dzisiejszych czasach zrozumiała.

Gessler, jak wielu Polaków, dla bezpieczeństwa spędza ostatnie tygodnie z dala od bliskich. Z tej samotności wziął się właśnie jej problem z apetytem. Kompletnie go straciła, co przyznaje w krótkim wywiadzie dla "Super Expressu". – Nie mam motywacji do jedzenia – mówi, jak czytamy, ze smutkiem w głosie.

Magda Gessler schudła na kwarantannie

Magdzie Gessler niespecjalnie chce się dziś jeść, co przecież uwielbia. Przyznaje też, że przestała również gotować. Wszelkie smakołyki poszły w odstawkę, zastąpiła je tęsknota za wspólnym biesiadowaniem. – Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść, nie jest dla mnie ciekawe – powiedziała Agacie Młynarskiej w rozmowie na Instagramie.

Restauratorka dopytywana przez dziennikarkę, co teraz powinni jeść starsi ludzie, odparowała, że to, co ona. A uwielbia sałatkę jarzynową, w której majonez zastępuje odrobiną śmietany wymieszanej z jabłkami. – To jest dla starszych ludzi – zaśmiała się. – Sałatki, surówki, nawet ryby mrożone są fantastyczne, dobra cielęcina. Wywary z warzyw, na których możemy robić różne rzeczy. Mrożone maliny, musy z jogurtem. Można te rzeczy mieć, zrobić prawdziwe cuda i delektować się nimi – przekonywała.

Zobacz także: SIŁACZKI program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl