Qaqwqwrqw

Magdalena Boczarska o strajku nauczycieli. Osobisty wpis aktorki

Magdalena Boczarska udostępniła na swoim koncie na Instagramie swoje stare zdjęcie legitymacyjne. We wpisie odniosła się do trwającego właśnie strajku nauczycieli. "To jest poniżanie ludzi" – pisze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Boczarska ma 40 lat
Magdalena Boczarska ma 40 lat (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Magdalena Boczarska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Ostatnio gwiazda udostępniła na swoim koncie na Instagramie bardzo osobisty post, do którego dołączyła stare zdjęcie legitymacyjne – ma na nim 15 lat. We wpisie odnosi się do trwającego właśnie strajku nauczycieli.

"Patrzę na mojego syna, który pójdzie do szkoły co prawda dopiero za kilka lat, ale chciałabym mieć pewność już teraz, że będzie w rękach ludzi, którym zależy, którzy będą uczyć go z pasją i inspirować. A nie jest żadną tajemnicą, że żeby komuś zależało i to przez lata – trzeba go doceniać" – pisze aktorka.

Qaqwqwrqw

Dodaje, że aktualna sytuacja polskiego systemu edukacji jest przykładem poniżania nauczycieli i odejścia od podstawowych wartości.

"Słucham nauczycieli, czytam, co myślą o tym uczniowie, ich rodzice, po czym oglądam w telewizji tych, którzy sprowadzili na nich wszystkich cały ten bałagan i dosłownie nie dowierzam. I mam ogromną nadzieję, że wyciągniemy z tego lekcję, bo złe decyzje zawsze w życiu wracają. A tutaj chodzi o dzieciaki, które powinny dostać od nas wszystkich jak najlepszą szansę na zbudowanie siebie w otoczeniu uwielbiających swoją pracę pasjonatów. Wszyscy na tym tylko skorzystamy" – czytamy.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw