Blisko ludziMagdalena Kumorek opublikowała zdjęcie z parku. Wypoczywa z psem

Magdalena Kumorek opublikowała zdjęcie z parku. Wypoczywa z psem

Magdalena Kumorek wypoczywa w miejskim parku
Magdalena Kumorek wypoczywa w miejskim parku
Źródło zdjęć: © ONS

05.08.2020 17:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Minęło już 18 lat, odkąd Magdalena Kumorek skradła serca widzów swoją rolą w serialu "Samo życie". Aktorka aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych. Pokazała, jak spędza wakacje.

Magdalena Kumorek zaistniała na wielkim ekranie i zyskała uznanie widzów dzięki roli Dominiki w filmie "Poranek kojota". Jednak to dopiero rola Agnieszki Dunin, w którą wcieliła się w serialu "Samo życie", przyniosła jej sławę. Od tamtego czasu Kumorek raz na jakiś czas pojawia się na małym ekranie, poza tym grywa w teatrze, a od niedawna można ją podziwiać na Netflixie w serialu "W głębi lasu".

Magdalena Kumorek spędza wakacje w mieście

Aktorka często publikuje treści w swoich mediach społecznościowych. Stara się zyskać uznanie internautów i zaangażować ich w dyskusję. Choć grono obserwatorów ma stosunkowo niewielkie w porównaniu z innymi polskimi gwiazdami, to całkiem nieźle sobie radzi.

Dziś pochwaliła się fotografią z parku i zdradziła, że wakacje spędza w mieście. "Autoportret z psem w miejskim parku" – podpisała zdjęcie. "Pięknie", "Miło panią widzieć", "Piękna" – komentowali z entuzjazmem internauci. Kumorek nawet odpowiedziała na niektóre z komentarzy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także