GwiazdyMagdalena Narożna pokazała się z córką. "Moja miłość"

Magdalena Narożna pokazała się z córką. "Moja miłość"

Magdalena Narożna jest liderką zespołu disco polo Piękni i Młodzi
Magdalena Narożna jest liderką zespołu disco polo Piękni i Młodzi
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA, Piętka Mieszko
17.03.2022 12:34

Magdalena Narożna jest jedną z najpopularniejszych wokalistek disco polo w Polsce. Obecnie frontmenka zespołu Piękni i Młodzi spędza czas na wakacjach w Egipcie, gdzie przebywa z partnerem i córką, z którą ostatnio opublikowała zdjęcie. Dodała wzruszający opis.

Magdalena Narożna jest wokalistką i liderką zespołu disco polo Piękni i Młodzi, który bije rekordy popularności. Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną, jednak obecnie oddała się całkowicie karierze muzycznej. Jej zespół powstał w 2012 roku i założyła go razem ze swoim ówczesnym mężem, Dawidem Narożnym oraz z Danielem Wilczewskim.

Piękni i Młodzi zdobyli popularność w 2014 roku dzięki występowi w programie "Must Be The Music". Mimo że jurorzy nie byli im przychylni, grupa zyskała ogromną sympatię fanów i doszła aż do finału.

Magdalena Narożna rozstała się z mężem

Narożna rozstała się z mężem w 2019 roku. Obydwoje mają już nowych partnerów. Dawid związał się z Joanną Martynów, z kolei wybrankiem Magdaleny został Krzysztof Byniak. Dawid Narożny nie jest też już członkiem zespołu Piękni i Młodzi - na jego miejsce pojawił się Daniel Biczak.

Narożni mają córkę, dwunastoletnią Gabrysię. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców - jej matka publikuje na Instagramie zdjęcia, przy których podkreśla, jak bardzo kocha córkę. Nie inaczej było i tym razem.

Magdalena Narożna na wakacjach w Egipcie. Pokazała córkę

Magdalena Narożna razem z partnerem i Gabrysią przebywają obecnie na wakacjach w Egipcie. "Czas na rodzinny, długo wyczekiwany odpoczynek :) wakacje czas start" - napisała Narożna na początku wyprawy.

Widać, że urlop jest udany – piosenkarka chwali się zdjęciami w bikini znad basenu. Pokazała także kadr z wyprawy na wielbłądzie. Jedynym minusem może być pogoda. "Pierwszy raz spotykam się w Egipcie z takim wiatrem" - wyznała.

Ostatnio wokalistka opublikowała także najnowsze zdjęcie ze swoją pociechą. "Moja miłość" - napisała w opisie fotografii i dodała kilka serduszek. Pokazała się także ze swoim partnerem, publikując wspólne selfie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!