Trwa ładowanie...
d3xrwv5

Maja Bohosiewicz przeszła wielką zmianę. Od nowego roku nosi inne nazwisko

Maja Bohosiewicz jest jedną z bardziej znanych, polskich aktorek. Jej fani cenią ją sobie m.in. za niezwykłe poczucie humoru. Dlatego gdy ogłosiła, że po raz trzeci zabiera się za przygotowania do ślubu, nie wszyscy jej uwierzyli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda postanowiła prosić o wpłaty na zbiórkę zamiast prezentów.
Gwiazda postanowiła prosić o wpłaty na zbiórkę zamiast prezentów. (Instagram.com, Fot: Maja Bohosiewicz)
d3xrwv5

Bohosiewicz wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem jej dzieci, Tomaszem Kwaśniewskim. Para była zaręczona od wielu miesięcy, ale nie udało im się pobrać wcześniej ze względu na kolejne ciąże Mai. Tym razem aktorka potwierdziła zmianę nazwiska na Bohosiewicz-Kwaśniewska, publikując zdjęcie w mediach społecznościowych.

Na opublikowanej w Sylwestra fotografii gwiazda pozuje z całą rodziną. "Kochani, wiem, że jutro nie będzie już tajemnicy" - pisze aktorka w opisie przy zdjęciu. "Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz-Kwaśniewska. Dzisiaj powiem 'tak' najfajniejszemu facetowi, jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś, komu codziennie mówię 'Kocham Cię' z oddaniem i szczerością. Nie wierze w związki idealne, ale wierze, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich, żeby stawać się lepszą wersją siebie. Życzę nam abyśmy zawsze żyli w zgodzie i w zdrowiu" - pisze Bohosiewicz.

To jednak nie wszystko. Gwiazda postanowiła prosić gości weselnych oraz swoich obserwatorów o wpłaty na zbiórkę, zamiast prezentów. "Kochani, ci, którzy będą z nami w dniu naszego ślubu oraz ci, którzy chcieliby życzyć nam wszystkiego, co najlepsze" - napisała młoda para na Facebook'u. "Prosimy was o symboliczną wpłatę na rzecz Dzidziutków zamiast kwiatków czy wina. Całujemy i ściskamy".

d3xrwv5

Zbiórka jest prowadzona na rzecz fundacji "Zdążyć z pomocą", która zajmuje się ratowaniem zagrożonego życia dzieci, przywracaniem im zdrowia oraz pomocą materialną. Link do zbiórki znajduje się tutaj.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3xrwv5

Podziel się opinią

Share
d3xrwv5
d3xrwv5