GwiazdyMaja Bohosiewicz sprzedaje dziecięce łóżko. Nie każdego będzie stać

Maja Bohosiewicz sprzedaje dziecięce łóżko. Nie każdego będzie stać

Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
14.05.2021 08:39

Maja Bohosiewicz wystawiła na sprzedaż piętrowe łóżko dziecięce, w którym spały jej pociechy. Zapłaciła za nie krocie, a teraz chce je oddać za równie wygórowaną kwotę. Cena mebla robi wrażenie.

Instagram stał się miejscem, gdzie nie tylko publikujemy zdjęcia i komentujemy je, ale możemy także handlować swoimi rzeczami. Gwiazdy, które mają żyłkę do interesu, wyczuły, że na internetowym bazarze można sprzedawać to, co nie jest już potrzebne i sporo zarobić.

Maja Bohosiewicz sprzedaje łóżko

Celebrytki często urządzają wyprzedaże ubrań. Ich sukienki, buty czy torebki sprzedają się jak świeże bułeczki. Fani chętnie robią zakupy, a celebrytki pozbywają się zbędnej odzieży. Handlem w sieci zainteresowała się aktorka Maja Bohosiewicz. Jednak ona poszła o krok dalej. Wystawiła na swoim profilu nietypową ofertę. Szuka kupca, który byłby zainteresowany piętrowym łóżkiem, na którym spały jej dzieci, Zachary i Leonia.

Maja nabyła mebel za aż 8 tys. złotych. Do tego musiała zaopatrzyć się w dwa materace, każdy z nich kosztował po niespełna 2 tys. złotych, więc łącznie łóżko prosto ze sklepu jest warte prawie 12 tys. złotych. Bohosiewicz w następne ręce odda całość, czyli stelaż i używane materace, za mniejszą kwotę. Odliczyła kilka tysięcy, ale wciąż cena dla wielu jej obserwatorów będzie zaporowa.

"Materace mają wymiary 90x200. Cena katalogowa łóżka to osiem tysięcy złotych, a każdego materaca 1,9 tysięcy złotych. Łóżko idzie więc za pięć tysięcy, a każdy materac za tysiąc złotych. Gdyby ktoś, coś" - napisała Bohosiewicz.

Ciekawe, czy ktoś się skusi na taką ofertę i odkupi dziecięce łóżko od aktorki?

Maja Bohosiewicz sprzedaje meble
Maja Bohosiewicz sprzedaje meble© Instagram @majabohosiewicz

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl