Trwa ładowanie...
d16w6dj

Majątek Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej. Jej córki mogą dostać miliony

Kilka dni temu Izabela Dziewiątkowska-Skrybant, wokalistka "Tercetu Egzotycznego", zmarła na raka trzustki. Dzisiaj w jej domu zebrała się rodzina, która zdecyduje, co stanie się z majątkiem piosenkarki.
Share
Izabela Dziewiątkowska-Skrybant odeszła 1 maja
Izabela Dziewiątkowska-Skrybant odeszła 1 majaŹródło: ONS.pl
d16w6dj

Jak donosi "Super Express", w willi Skrybant-Dziewiątkowskiej podejmowane są teraz decyzje dotyczące pogrzebu oraz podziału majątku. Piosenkarka przed śmiercią podzieliła swój dorobek i zadbała o pieniądze z tantiem za przeboje "Tercertu Egzotycznego". Jej córki, Anna i Katarzyna, mają otrzymać po połowie.

Skrybant była także właścicielką posiadłości we Wrocławiu z basenem i studiem nagrań, a także sporej kolekcji biżuterii, której była wielbicielką. Zgodnie z informacjami, jakie podaje "SE", po podliczeniu wszystkiego córki piosenkarki mogą otrzymać nawet po 5 milionów złotych.

d16w6dj

Zobacz także: Kobiety w Roli Głównej. Rozmowa z Agą Wilk

Jej córka, Katarzyna Dziewiątkowska-Mleczko jest kompozytorką. Gra na fortepianie od 5. roku życia. Skończyła m.in. Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia.

d16w6dj

Katarzyna skomponowała m.in. muzykę do spektakli "Zorro" Teatru Dzieci Zagłębia i "Ferdydurke" Wrocławskiego Teatru Lalek.

Druga córka, Anna Dziewiątkowska-Trębska została nauczycielką – uczy języka angielskiego. Jako dziecko Anna również zmagała się z rzadką chorobą nowotworową, która udało jej się pokonać. Dzisiaj ma dwie córki, które były oczkiem w głowie babci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d16w6dj

Podziel się opinią

Share
d16w6dj
d16w6dj